QCY T13 şarjı çok çabuk bitiyor

• Konuyu başlatan klmm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

klmm

Yoctopat
Daha fazla  
QCY T13 kulaklık aldım. Kulaklık geldiğinde ara kablo ile kulaklığı önce şarj ettim (bilgisayara da taktım adaptöre de taktım her şekilde şarj ettim.) Bir süre kulaklıkları kullandım. Sonra kulaklığın uygulamasını indirdim. Ancak kulaklıkların şarjları çok erken bitmeye başladı. Her gün şarj etmeme rağmen uygulamada sürekli kulaklıkların şarjı yüzde 20 gözüküyor. Hatta bazen sol bazen sağ kulaklık 0 gözüküyor. Kutunun içindeki düğmenin işleviyle alakalı olabilir mi? O düğmeye ne için basacağımı bilmiyorum. Kulaklıkların şarj problemini nasıl halledebilirim?

QCY t7 den iki tane almıştım biri sıkıntısız dı diğeri şarj olmuyordu kronik bir sıkıntı olabilir. Kutudaki düğme bağlantıyla ilgili. Geri yollayın hocam.

Kutunun üzerindeki düğme kutunun ne kadar şarjının kaldığını ve kulaklıklar içindeyken düğmeye uzun basarsan kulaklıklara reset atıyor.

O kulaklıkları tam şarj ettiğinde 6-8 saat şarj etmeden kullanman gerekiyor. Daha kısa süre gidiyorsa kulaklıkların içindeki pilinde sorun olabilir belki.

1677704957230.png

Burada bir jelatin bulunuyordu yanlış hatırlamıyorsam. Çıkartmadıysanız şarj edemiyordur. Eğer sorun bundan kaynaklanmıyorsa normal değil. Kendim de aynı kulaklığı kullanıyorum hesaplamadım ama fullde en az 6 saat gidiyor şarjı.

Aynı kulaklığı kullanıyorum arka arkaya 2-3 film izlememe rağmen şarjını hiç sonuna kadar bitiremedim :) kulaklıkta bir sıkıntı olduğu aşikar, garantiye gönderin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı