QCY T13 vs TaoTronics sound liberty 97 vs TaoTronics SoundLiberty 79 Pro

Teşekkürler yorumunuz için bir de hocam birkaç gün önce 260₺den satılıyordu 230'u bile gördüm şimdi Hepsiburada'da 290₺ düne göre 10₺ düştü daha da düşer mi ki beklemeli miyim?

Ben şahsen Hepsiburada'da Hepsiburada satıcısından 270 TL'ye aldım hocam size de öneririm. Diğer satıcılarda daha ucuza düşebilir ama piyasada bu kulaklığın çakması da çok olduğundan Hepsiburada resmi satıcısı veya Amazon resmi satıcısı dışında almanızı tavsiye etmem. Hepsiburada satıcısı ise 290 da verilir bence beklemeyin derim, ne olur ne olmaz zam ihtimaline karşın.

Bu arada ürün geldikten sonra kutu üzerinde madeni para ile kazılması gereken bir yer var. Onu kazıp çıkan 20 haneli kodu QCY'nin sitesine girip ürünün orijinal mi yoksa çakma mı olduğuna bakın. Sitede çıkmazsa çakmadır, direk değişim talep edin. Tabii Hepsiburada resmi satıcısından bir şey olacağını sanmam ama her ihtimale karşı yapmayı unutmayın.

Ben şahsen Hepsiburada'da Hepsiburada satıcısından 270 TL'ye aldım hocam size de öneririm. Diğer satıcılarda daha ucuza düşebilir ama piyasada bu kulaklığın çakması da çok olduğundan Hepsiburada resmi satıcısı veya Amazon resmi satıcısı dışında almanızı tavsiye etmem. Hepsiburada satıcısı ise 290 da verilir bence beklemeyin derim, ne olur ne olmaz zam ihtimaline karşın.

Bu arada ürün geldikten sonra kutu üzerinde madeni para ile kazılması gereken bir yer var. Onu kazıp çıkan 20 haneli kodu QCY'nin sitesine girip ürünün orijinal mi yoksa çakma mı olduğuna bakın. Sitede çıkmazsa çakmadır, direk değişim talep edin. Tabii Hepsiburada resmi satıcısından bir şey olacağını sanmam ama her ihtimale karşı yapmayı unutmayın.
Zaten ben de hepsiburada satıcıaından alacağım 20-30₺ için değmez riske. Hocam basslar nasıl hip hop müziklerde iyi mi?

T13 3 gün önce 213 TL idi. Bekleyip beklememek sizin tercihiniz.
Anladım hocam teşekkür ederim yorumlarınız için

Konuya yazmayı unutmuşum :D

79 Pro öneririm üç ürün arasından.
Hocam tao tronicde bağlantı sorunları falan yaşıyorduk arkadaşımda var 92 modeli bunda da öyle bir sorun var mı ki ben qcy t13 aldım ama iptal edip 79 proya değer mi

Sadece müzik dinliycem konuşma eh işte olsa da oluyor müzik önemli qcy daha mantıklı geliyor çünkü bu modelde çok şikayet var bilemedim hocam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı