QCY T18 nasıldır?

Bende aldım. Lakin şöyle bir durum var bende bağlanıyor bağlandığı gözüküyor ama ses gelmiyor Bluetooth aç kapa yapıyorum ya da programın üzerine geliyorum o zaman sorun çözülüyor. Bu problemi yaşayan var mı başka.

Bende öyle bir problem yok. Evde başka Bluetooth'u açık cihaz var mı iki cihaz desteklediği için ona da bağlanıyordur belki.

Kanka açıkçası bir şey çalmazken ses pek engellemiyor. Bazen düşecek gibi geliyor bana elimi atıyorum dokunmatik olduğu için sürekli ses kısıyordu uygulamasindan ilk dokunuş için olanları kapattım o sorunum düzeldi. Ama ses ve mikrofon olarak gayet memnunum. CS:GO dahi oynuyorum. Gaming kulaklık gibi değil asla ama iş görüyor.
Bende almayı düşünüyorum da bağlantı kesilme ve dışarıya ses verme gibi şeyler oldumu ?

Bende aldım. Lakin şöyle bir durum var bende bağlanıyor bağlandığı gözüküyor ama ses gelmiyor Bluetooth aç kapa yapıyorum ya da programın üzerine geliyorum o zaman sorun çözülüyor. Bu problemi yaşayan var mı başka.

Bende de ayni sorun baska cihazda denedim ama telefonu intercomu falan tekte bagliyorum bunu acip kapatinca baglaniliyor neden anlamadım.

Geri
Yukarı