QLKM uzantılı virus

Mesele para değil arkadaşlar, sen parayı vereceksin o da senin için dosyaların kilidini kaldıracak öyle mi? 🤣. Çukura düşüp hala dibini merak etme eğilimiyle nereye varacaksınız?

Fidye zararlısı girmiş sisteminize. Kurtarma imkanınız yok, dosyalar RSA-4096 tipinde şifreleniyor ve bunu brute force gibi araçlarla çözebilirsiniz. Fakat bu da imkansız (imkansıza yakın) 100yıl bekleyebilirsiniz. Şu ana kadar ne kurtardıysanız o kaldı elinizde. Genel karşılaşılan hackerlardan biri işte, para göndermeye veya pazarlık etmeye çalışmayın. Yapacak bir şey yok. %1 ihtimal buradan çözebilirsiniz fakat çok bir şey beklemeyin. Geçmiş olsun.
Hangi anti malware programlarini önerirsiniz? Bundan sonrası için

Hepsini indirip hepsini çalıştırır mısınız?
XoristDecryptor u en son denedim ve 17 dakikadır tarama yapiyor gibi anlamadim.

Son düzenleme:
Hangi anti malware programlarini önerirsiniz? Bundan sonrası için

XoristDecryptor u en son denedim ve 17 dakikadır tarama yapiyor gibi anlamadim.
Şuan zararlı yediğiniz için en iyi sonuca ulaşmak amacıyla Eset İnternet Security, Kaspersky ve Bitdefender antivirüslerini teker teker deneme sürümünde tam tarama yaptırıp silin. Ben genel olarak Eset kullanıyorum.

Son düzenleme:
Şuan zararlı yediğiniz için en iyi sonuca ulaşmak amacıyla Eset İnternet Security, Kaspersky ve Bitdefender antivirüslerini teker teker deneme sürümünde tam tarama yaptırıp silin. Ben genel olarak Eset kullanıyorum.
avira nin bedava surumu is gorur mu? bedava surumunde santaj yazilimi koruma ozelligi kullanilmiyor.

Konuyu okuyup doğru düzgün sonuçları yazın.

Konuyu okuyup doğru düzgün sonuçları yazın.
QLKM uzantisi icin bir cozumu yok gibi hocam

Geri
Yukarı