QP Bilişim güvenilir mi?

Yani kızınıza karşı hiç mi istediğinizi yaptıramıyorsunuz. Siz babasınız bunu unutmayın o sizin kızınız emirlerinizin dışına çıkamaz.
Hocam sizin yaşınız kaç? Çocuk sahibi misiniz? Eğer öyleyse çocukların vay haline. Kusura bakmayın da onlar insan, kimse onların komutanı değil. Ailesi bile. Emir dışına çıkamaz falan, bu dünya kışla değil.
Kendimde kullansam bilgisayarı (ki hiç hevesim de yok vaktim de) tamam bu olacak derim ancak bir baba olarak onu mutlu görebilmek amacım doğru ya da yanlış.
Hocam siz doğru yoldasınız, bir babanın isteği ancak be ancak bu olabilir.

Hocam sizin yaşınız kaç? Çocuk sahibi misiniz? Eğer öyleyse çocukların vay haline. Kusura bakmayın da onlar insan, kimse onların komutanı değil. Ailesi bile. Emir dışına çıkamaz falan, bu dünya kışla değil.
Efendim zorla illa bu klavye olacak değil evet ben 14 yaşındayım ailemin dediklerinin hepsini yapmıyorum hatta yarısını ama illada bu olacak diye tutturmanın manası yok.

Güvenilirdir. Bir çok kere alışverişim oldu, hatta biri kargoda şu an. Herhangi bir sorun yaşamış değilim.

Efendim zorla illa bu klavye olacak değil evet ben 14 yaşındayım ailemin dediklerinin hepsini yapmıyorum hatta yarısını ama illa da bu olacak diye tutturmanın manası yok.

Çocuk sahibi olduğunuz zaman umarım bu düşünceniz değişir ve çocuklara travma yaşatmazsınız.
Not: Bu tavrınız değişmezse ilerde huzur evini boylama şansınızın yüksek olduğunu pek ala söyleyebilirim :D.

Çocuk sahibi olduğunuz zaman umarım bu düşünceniz değişir ve çocuklara travma yaşatmazsınız.
Not: Bu tavrınız değişmezse ilerde huzur evini boylama şansınızın yüksek olduğunu pek ala söyleyebilirim :D.
Hayır efendim şimdi yoruma akınca saçma bir yorum olduğunun farkındayım zaten ve kesinlikle çocuk sahibi olmak istemiyorum.

Geri
Yukarı