QR Kod Nasıl Oluşturulur?

Mr. KEY

Kilopat
Selamlar. Kız arkadaşıma doğum gününde bir hediye vermek istiyorum. Düşündüğüm şey şu: Çiçek göndereceğim ve çiçeğin kenarına iliştirilmiş bir QR kod olacak. Kodu okutunca onun için yazıp okuduğum şiiri dinlesin istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Şiiri telefon aracılığıyla kaydetmek istiyorum ancak sadece onun ulaşabilmesi lazım. Yardım edebilir misiniz?

Youtube'a kaydı(liste dışı, sadece linke sahip olanlar girebilir) yapıp QR kod oluşturabilirsiniz. Siteler mevcut ve kolaylıkla halledilebiliyor. İyi kalitede çıkarmaya dikkat edin. Bir kere aptal internet kafe sahibi yüzünden QR kodu okuyamamıştı sevgilim.

Youtube'a kaydı(liste dışı, sadece linke sahip olanlar girebilir) yapıp QR kod oluşturabilirsiniz. Siteler mevcut ve kolaylıkla halledilebiliyor. İyi kalitede çıkarmaya dikkat edin. Bir kere aptal internet kafe sahibi yüzünden QR kodu okuyamamıştı sevgilim.
İyi kalitede derken kaydı mı kaliteli yapmam lazım ? Eğer öyleyse kaliteli bir kayıt nasıl yapılır?

İyi kalitede derken kaydı mı kaliteli yapmam lazım ? Eğer öyleyse kaliteli bir kayıt nasıl yapılır?
Kaydı demiyorum. Yazıcı ile QR kodu okunabilecek, kaliteli bir şekilde çıkartın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı