R25 vs 450sr

Echunger

Decapat
İkisi arasında kaldım. 450sr kullanıcıları varsa memnunlar mı öğrenmek istiyorum ve parça sıkıntısı, kronik sıkıntısı olup olmadığını bilmiyorum çünkü motor yeni çıktı.

Bir sürü incelemesi var. Bende yakından takip ediyorum motoru. Her açıdan R25'ten iyi bu alet. Parça sikintisinida zamanla cozeceklerdir.

Bir sürü incelemesi var. Bende yakından takip ediyorum motoru. Her açıdan R25'ten iyi bu alet. Parça sikintisinida zamanla cozeceklerdir.

Kroniği vs belli değil parça sıkıntısı var. Yüksek cc almak için riske gerek var mı?

Bi arkadaşta km göstergesi motor fanı bozuldu ve ön freni kendi sıktığını söyledi

Ayrıca satarken Yamaha daha kolay gitmez mi?

Bana sorarsan aynı fiyatlarda olduğu için ikinci elde de en çok tercih edilen motor 450sr olur yine. Ben şu an alacak olsam gözü kapalı 450sr tercih ederdim. Bu sınıftaki hangi motoru alirsan al hepsinde küçüklü büyüklü sorunlar oluyor. Kullanıma bağlı yaşanan problemler daha büyük olur her zaman. Bu aletlere zevk için adrenalin için biniyoruz, ben bazen Suzuki K7 k8 falan düşünüyorum. Onada tecrübem yeterli olmadığından cesaret edemiyorum. Bence evet bu motora sahip olmak için riske girilir.

Bana sorarsan aynı fiyatlarda olduğu için ikinci elde de en çok tercih edilen motor 450sr olur yine. Ben şu an alacak olsam gözü kapalı 450sr tercih ederdim. Bu sınıftaki hangi motoru alirsan al hepsinde küçüklü büyüklü sorunlar oluyor. Kullanıma bağlı yaşanan problemler daha büyük olur her zaman. Bu aletlere zevk için adrenalin için biniyoruz, ben bazen Suzuki K7 k8 falan düşünüyorum. Onada tecrübem yeterli olmadığından cesaret edemiyorum. Bence evet bu motora sahip olmak için riske girilir.

Yaşadıgım şehirde CF servisini küçük bir sanayi dükkanına vermişler motordan anlayıp anlamadıkları belli değil çocuklar çalışıyor ama büyük bir Yamaha servisi var işte bunun gibi etkenler düşündürüyor.

Zaten bunları göze alarak satın alacaksin. Mekanik işlerden az çok anliyorsan servis gerektirmeyecek işleri kendin yapabilirsin. Ulkecek öyle kötü bir zamandayizki kimse işini iyi yapmıyor zaten. Yani kimseye güven olmaz bu dönemde.

450SR'ı çok beğeniyorum Çinli mühendisler yapmış bu sefer ama Çinli yerine Japon öneririm. 450SR daha hızlı bildiğim kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı