R3 1200 İkinci el bilgisayar ne kadar eder?

Bu kadar düşüğe vermeyin. Piyasa yükselmiş Durum'da forumda gördüğüm çoğu kişi piyasayı düşürmek amaçlı (muhtemelen) düşük Fiyat'a satabilirsiniz tarzı yazıyor. Katılmıyorum. RX560 ile R3 1200'ü nasıl 2500'e satabilirsin ki? Çok düşük fiyat. En az 3300TL.

Daha önce 2. alım yapmamışsın ilk fiyattan satılıyor sanıyorsun. Sırf bunun için favorime birçok ilan ekledim en sonunda dediğimiz fiyata düşürüp satıyorlar. Piyasayı manipüle etme zaten. Birçok ekran kartı RAM işlemci sattım. Buna güvnerek konuşuyorum 3-4 ay beklersin sonra dediğimiz fiyatında altına satmak zorunda kalırsın satmak için.
Bu kadar düşüğe vermeyin. Piyasa yükselmiş Durum'da forumda gördüğüm çoğu kişi piyasayı düşürmek amaçlı (muhtemelen) düşük Fiyat'a satabilirsiniz tarzı yazıyor. Katılmıyorum. RX560 ile R3 1200'ü nasıl 2500'e satabilirsin ki? Çok düşük fiyat. En az 3300TL.

i5 2500K gibi 180-275 TL arasında bulunabilen bir işlemci ile 700-900 TL arasında muadil ekran kartı da alarak aynı sistemin muadilini 2K altına toplarsınız. Alım satım yapmayan bu işleri bilmeyen mümkünse konuşmasın. Hiçbir ilan koyulan fiyata satılmaz illaki pazarlık olur, emin ol o yüksek fiyat koyanlar 2-3 ay satamıyor sonrada ölü fiyatına veriyor.

15.000 TL'ye satabilirsiniz :D ironi !
İroniyi anladım tabi ancak bilgisayardan anlamayanlar olduğu sürece bu sistem 3000'e rahat satılır diye düşünüyorum. Bilgisayarcıları görüyoruz sonuçta 3000 etmeyecek bilgisayarları eba,zoom ve oyun bilgisayarı diye rahatça satıyorlar.

İnan bana yüksek bile senin sistemin için. Bütün bileşenlerin ucuz parçalar. Ekran kartını çıkarınca geriye pek bir şey kalmıyor. 3000 TL ve üzerini vereni bulursan düşünmeden sat zaten.
Anladım hocam işte şuan aciliyetim yok 3000 TL'den koyarım aciliyeti olana kadar 3000'den durur ilan.

Yeni konular

Geri
Yukarı