R3 1200 ve RX 550 2GB sistem Flight Simulator 2020 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Joell

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 720P en düşük ayarlarda bu sistem 30 FPS civarı alır mı?
R3 1200.
RX550 2 GB.
2x8 16 GB 3000MHz CL15 RAM.
Arkadaşlar bu test videosuna bakarak indiriyorum sizce kaldırır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyunun grafikleri ve gerçekçiliği dışında ne özelliği var acaba merak ediyorum, bir noktadan bir noktaya uçak sürmüyor muyuz sadece? Fizik hesaplamaları yapıp, uçaktaki butonları aktif edip anahtarları açıp, bir de uçak kaza yapınca karakutusunu mu inceliyoruz nedir bu sistem gereksinimleri ya?

Bu oyunun grafikleri ve gerçekçiliği dışında ne özelliği var acaba merak ediyorum, bir noktadan bir noktaya uçak sürmüyor muyuz sadece? Fizik hesaplamaları yapıp, uçaktaki butonları aktif edip anahtarları açıp, bir de uçak kaza yapınca karakutusunu mu inceliyoruz nedir bu sistem gereksinimleri ya?
Her insanın oyun zevki aynı olmuyor ben CS:GO sevmezken bazıları çok sevebiliyor veya uçaklara çok ilgili olan arkadaşlar bayılıyor olabilir bende dinazorla ilgili oyunları seviyorum en sevdiğim oyun ARK mesela.

Cidden ya sistem gereksinimini geçtim boyutu da çok fazla.

Her insanın oyun zevki aynı olmuyor ben CS:GO sevmezken bazıları çok sevebiliyor veya uçaklara çok ilgili olan arkadaşlar bayılıyor olabilir bende dinazorla ilgili oyunları seviyorum en sevdiğim oyun ARK mesela.
sevmediğimden değil dostum oyunun görselleri gerçekten güzel ama bu sistem gereksinimlerini oyunu ve donanımları iyi optimize edemediklerinden yüksek tuttuklarını düşünüyorum.

Simülasyonu araştırın bence.

Geri
Yukarı