R3 1200 yeni versiyon için soğutucu önerisi

hiç kimse

Attopat
Daha fazla  
Alacağım sistemde AMD Ryzen 3 1200 AF 12nm yeni versiyon 3.1GHz var. Bütçem de kısıtlı. Bu soğutuculardan hangisini almalıyım, hangisi yeterli olur? Veya stok fanı yeterli olur mu? (PC'yi çoğu zaman GTA 5 Online oynamak için kullanacağım ekran kartı Sapphire Radeon RX560 4 GB)

Dark Freezer X92bl.
Aerocool Air frost 2
Aerocool verkho 2
Dark Freezer X90.

Son düzenleme:

Stok fan yeterli gelmiyor mu?

Alacağım sistemde AMD Ryzen 3 1200 AF 12nm yeni versiyon 3.1GHz var. Bütçem de kısıtlı. Bu soğutuculardan hangisini almalıyım, hangisi yeterli olur?
Dark Freezer X92bl.
Aerocool Air frost 2
Aerocool verkho 2
Dark Freezer X90.

Stok hızlar için stok soğutucu fazlasıyla yeterli hocam eğer overclock yapacaksanız pek pahalıya kaçmanıza gerek yok bu işlemci pek ısınmıyor.

Stok fan yeterli gelmiyor mu?

Sistemi daha almadım bilmiyorum (PC'yi çoğu zaman GTA 5 Online oynamak için kullanacağım)?
Stok hızlar için stok soğutucu fazlasıyla yeterli hocam eğer overclock yapacaksanız pek pahalıya kaçmanıza gerek yok bu işlemci pek ısınmıyor.
Hayır overclock yapmayacağım.
Sistemi daha almadım almışken işimi garantiye almak istiyorum yukarıda yazdığım soğutuculardan hangisi yeterli olur (PC'yi çoğu zaman GTA 5 Online oynamak için kullanacağım)?

Hayır overclock yapmayacağım.
Kulaklık da alacağım o yüzden olabildiğince ucuz bir soğutucu almam lazım ama bunlardan hangisinin yeterli olacağını bilmediğim için konu açayım dedim.

Son düzenleme:
Hocam stok soğutucu o işlemciye yeter ama ben işi garantiye almak istiyorum dersen o zaman bu soğutucu işini görür.

Attığın soğutucunun Wraith Stealth'den farkı yok, O.C yapılmadığı taktirde stok soğutucunun yeterli olacağını düşünüyorum. İlla ayrıyeten bir soğutucu alınacaksa en azından bu tarz bir ürün alınmalı ki para verdiğine değsin.

Geri
Yukarı