R3 2200G AMD Chipset Driver Kurulu Gözükmüyor

192809

Kilopat
Sorun olur mu? Ryzen 3 2200G işlemci var. Vega 8 driveri yüklü herhangi bir problem yaşamıyorum. Chipset driverini ayriyeten indirmem lazım mı? Anakart AB350M D3v. 1 yıldır kullanıyorum yeni fark ettim. Bir problem de yok aslında. @Recep Baltaş

Son düzenleme:
Güncel her zaman iyidir dendiği için indirmeli miyim diye sormuştum. Teşekkürler. Bilgisayarda bir problem yok şu anlık.

Sorun yoksa gerek de yoktur bence, yapsan bile öyle bir chipset driver güncellemesi yaptım 10 FPS arttı diye bir şeyde hayal etme. Bir arıza vardır, ya da driverlerden kaynaklanan bir sorun vardır o zaman gücellersin şimdi böyle bir şeyi yapmak zaman kaybı olur. Hiç hissetmeyeceğin ve anlamayacağın bir fark olacaktır.

Sorun yoksa gerek de yoktur bence, yapsan bile öyle bir chipset driver güncellemesi yaptım 10 FPS arttı diye bir şeyde hayal etme. Bir arıza vardır, ya da driverlerden kaynaklanan bir sorun vardır o zaman gücellersin şimdi böyle bir şeyi yapmak zaman kaybı olur. Hiç hissetmeyeceğin ve anlamayacağın bir fark olacaktır.
Bazen ses kaynaklı bir sorun yaşıyorum. Bu yüzden güncellemeyi düşündüm aslında ama ses sürücüsü şuan anakartımın sitesinde en günceli. Chipset sürücüsü etkilemez sanırım.

Bazen ses kaynaklı bir sorun yaşıyorum. Bu yüzden güncellemeyi düşündüm aslında ama ses sürücüsü şu an anakartımın sitesinde en günceli. Chipset sürücüsü etkilemez sanırım.

Sorun anakartta mı emin misiniz? Sorun anakartta ise BIOS güncellemesi yapmanız daha doğru olur güncelleme notlarını okuyun sesle alakalı bir sorun çözülmüşse güncelleyin. Anakartların ses sürücüleri çok nadir bozulur benim bildiğim. Ayrıca sesle alakalı bir durumsa sorun ekran kartıyla da alakalı olabilir.

Sorun anakartta mı emin misiniz? Sorun anakartta ise BIOS güncellemesi yapmanız daha doğru olur güncelleme notlarını okuyun sesle alakalı bir sorun çözülmüşse güncelleyin. Anakartların ses sürücüleri çok nadir bozulur benim bildiğim. Ayrıca sesle alakalı bir durumsa sorun ekran kartıyla da alakalı olabilir.
Windows update kaynaklı da olabilir. Her güncellemede kendi istediği driveri kuruyor.

Geri
Yukarı