R3 2200G APU GTA 5'te kaç FPS verir?

1440x900 monitörde 3200G ile 70 küsur FPS civarı oynadım oyunu. Ayarlara dokunmamıştım, FXAA'yı arttırmıştım sadece galiba. Full HD de 60'ın altına inebilir overclock edebilirsin.

Cift kanal RAM ile High ayarlarda 45-50 FPS verir. Yani gayet oynanabiliyor acikcasi, zaten 30 FPS altina dusmedikce de bariz bir takilma hissetmezsiniz(PS 4 PRO bile 30 FPS oynatiyor GTA 5'i). Test etmistim eskiden, oynatir ;)

Oyunu ilk çıktığı versiyon ile oynarsanız FPS daha yüksek olacaktır. Güncellemeler ile Ekran kartına binen yük arttı.

Hocam bu zamanda en düşük R5 3400G alın. Sonradan 1660 Super bile takabilirsiniz ama ondan sonrası darboğaz olur.

Merhaba bir sistem belirledim (sizden öneri alarak) ve alacağım sistemi buraya yazacağım. GTA 5 ortalama kaç FPS alır, tahmininz varsa yazabilir misiniz?

İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G Dört Çekirdek 3.50 GHz Kutulu İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ekran kartı: APU sistem topladığım için ekran kartını daha sonra takacağım, burada ekran kartı olmadan FPS tahmini yazın.

RAM: Patriot Viper Steel 8 GB 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Anakart: Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Tam bütçeniz ne?Belki daha iyisi çıkar.

Tam bütçeniz ne? Belki daha iyisi çıkar.

3700 TL hocam.
Cift kanal RAM ile High ayarlarda 45-50 FPS verir. Yani gayet oynanabiliyor acikcasi, zaten 30 FPS altina dusmedikce de bariz bir takilma hissetmezsiniz(PS 4 Pro bile 30 FPS oynatiyor GTA 5'i). Test etmistim eskiden, oynatir ;)

Ben o zaman bu bilgisayarı alacağım bir süre sonra bir tane daha aynı RAM'den almaya çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı