R3 2200G için termal macun önerisi

SelimAkoguz

Hectopat
Yer
Selim
Daha fazla  
Meslek
Selim
Ryzen 3 2200G işlemciye sahibim. 2-2.5 yıldır işlemcinin termal macununu yenilemedim ve yenilemem gerekiyor. Bu kadar geç yapmanın işlemciye bir zararı olur mu? Sizin tavsiyeniz en iyi olacak şekilde nedir? Kaliteli bir şey almak istiyorum, birkaç tavsiye önerisinde bulunursanız güzel olur bütçem yetmezse düşük olanı alırım. Şimdiden teşekkürler.

Ryzen 3 2200G işlemciye sahibim. 2-2.5 yıldır işlemcinin termal macununu yenilemedim ve yenilemem gerekiyor. Bu kadar geç yapmanın işlemciye bir zararı olur mu? Sizin tavsiyeniz en iyi olacak şekilde nedir? Kaliteli bir şey almak istiyorum, birkaç tavsiye önerisinde bulunursanız güzel olur bütçem yetmezse düşük olanı alırım. Şimdiden teşekkürler.

Ben MX-4 kullanıyorum. İşlemcimde ortalama 14-15 derece soğuma yaşamıştım. Şimdi kurumaya başladı tabii değerler arttı ama buna rağmen stok AMD fan ile gelen macundan serin çalışıyor.

Ben MX-4 kullanıyorum. İşlemcimde ortalama 14-15 derece soğuma yaşamıştım. Şimdi kurumaya başladı tabii değerler arttı ama buna rağmen stok AMD fan ile gelen macundan serin çalışıyor.

Bu arada şunu ekleyem ben en son macun süreli 1 yıl 3 ay 27 gün kadar oldu buna rağmen stok fan ile gelen macunun 9 ayda ulaştığı değerlere yakın bile değilim.

Birazdan siparişi vereceğim yukarıda arkadaşın önerdiği Wipaste C2 mi tavsiye edersiniz MX-4 mü?

Wipaste C2 nasıldır bir fikrim yok incelemelere bakmak lazım. Ben 2200G ile MX-4 kullandığım zaman yaşadığım deneyimi ve memnuniyetimi aktardım size bir yol olsun diye.

Geri
Yukarı