R3 2200G RX 570 CS:GO Performansı

Kareas

Centipat
Merhaba bu sistemlerde kaç FPS alırım.

AMD Ryzen 3 2200G 3.7GHz 4/4 Çekirdek İşlemci
Gigabyte GA-A320M-HD2 Anakart
Sapphire RX570 Pulse ITX 4 GB Ekran Kartı
8 GB 3000MHz Bellek
Öncelikli olarak CS:GO'da kaç FPS alırım ve diğer oyunları kaldırımı PC?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'a işlemci ve ekran kartınızı yazarak Benchmark değerlerine bakabilirsiniz.
Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube'a işlemci ve ekran kartınızı yazarak Benchmark değerlerine bakabilirsiniz.
Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim ama zaten bunlara baktım. Benim merak ettiğim gerçekten olan birinde video açık olmadan farklı ayarlarda kaç fps aldığını öğrenmek. Yine de cevabınız için teşekkür ederim. 🤗

Yüzlerce konu var bununla ilgili:D Araştırarak ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Optimizasyonu bozuk olmayan çoğu oyunları oynarsınız.
Yardımınız için teşekkürler fakat bu sistemleri nerdeyse her forumda her sitede araştırdım detaylı bilgi veren yok bana bu bilgisayra sahip olan biri lazım. Teşekkürler.

Yeğenimde Unlost Eco Ryzen 3 2200G ile RX 570 4 GB ITX var. Net bir cevabım yok lakin 1080p Yüksek ayarlarda oynuyor ve Dust2 de 160-190 arası FPS görüyor. Bu arada benchmark videolarına bakınız kayıt yaptıklarını düşünecek olursak üstüne 3-5 FPS daha ekleyebilirsiniz.

Yeğenimde Unlost Eco Ryzen 3 2200G ile RX 570 4 GB ITX var. Net bir cevabım yok lakin 1080p Yüksek ayarlarda oynuyor ve Dust2 de 160-190 arası FPS görüyor. Bu arada benchmark videolarına bakınız kayıt yaptıklarını düşünecek olursak üstüne 3-5 FPS daha ekleyebilirsiniz.
Cevabınız için teşekkür ederim. Şimdi unlost bilgisayarlarını inceleyeceğim. 🤗

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı