R3 2200G sistem alınır mı?

Dual channel RAM ile birlikte alınır. Kısacası 2 x 8GB yapılması gerekiyor. Aksi halde performansı bariz şekilde düşük olacaktır. CS:GO, GTA V, LOL vb. oyunları 1920x1080'de belirli kriterler dahilinde oynayabilirsiniz.
James Donkey SSD'yi ve PSU'yu mutlaka değiştirmeniz gerekiyor. Ayrıca RAM seçimi olarak Corsair'i tercih etmenizi öneririm.

Bence alınmaz. Bütçen nedir? İkinci el almayı düşünüyor musun? Bazı bileşenleri ikinci el alıp bazı bileşenleri indirim takip ederek daha güzel sistem alabilirsin.

Bence alınmaz. Bütçen nedir? İkinci el almayı düşünüyor musun? Bazı bileşenleri ikinci el alıp bazı bileşenleri indirim takip ederek daha güzel sistem alabilirsin.
Bütçem 1800 lira PC toplama konusunda pek fazla bilgim olmadığı için hazır sistem alıyorum.
Belleği 2X4 yap.
Güç kaynağını Aerocool yap.
Kasayı Dark Diamond yap.
1878 TL.
Teşekkür ederim.

Dostum 100 lira daha çıkıp attığım sistemi almanı öneririm. Senin attığın sistemde bellekleri 2X4 yapma seçeneği yok. 2X8 yapınca da bütçeni çok aşıyor. Benim attığım sistem, yaptığımız özelleştirmelerle beraber bu fiyata alınabilecek en iyi 0 sistemdir.

Dostum 100 lira daha çıkıp attığım sistemi almanı öneririm. Senin attığın sistemde bellekleri 2X4 yapma seçeneği yok. 2X8 yapınca da bütçeni çok aşıyor. Benim attığım sistem, yaptığımız özelleştirmelerle beraber bu fiyata alınabilecek en iyi 0 sistemdir.
Tekrardan teşekkür ederim. Sizin önerdiğiniz sistem daha mantıklı geldi onu alacağım.
Bide bir şey sorucam Dual Channel'ın ne gibi bir artısı var?

Neredeyse 2 kat performans farkı var. :) APU sistemlerde çift kanal ve yüksek frekans çok önemli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı