R3 2200G sistemde atikmpag.sys hatası

super sonix

Hectopat
Daha fazla  
Sistemde oyun oynarken birden ekran donuyor ve atikmpag. SYS mavi ekran hatası alıyorum. Servisine 5 defa gönderdim hepsinde baştan saldılar. Son verdikleri cevapta APU sistemler ekran kartı olmadan çalışmıyor dediler. Baştan salma bir cevaptı. Driverleri güvenli modda sildim yeniden yükledim. Fakat sonuç değişmedi. BIOS'tan RAM MHz'sini düşürdüm fakat oda fayda etmedi. RAM'leri arkadaşımın RAM'inden denedim gene aynı sonuç. Yardım edebilecek arkadaşlar TeamViewer üzerinden yardım edebilirler.

Sistem özellikleri:
Ryzen 3 2200G
G. Skill 4 GB 2133 MHz RAM
G. Skill 8 GB 2133 MHz RAM
MSI A320M PRO-VD/S
PowerBoost 400W PSU
Adata SU650 120 GB SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu yabancı kaynaklar BIOS update ile çözmüş BIOS sürümlerini kontrol ettiniz mi güncel mi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

sys hataları driverların güncelenememesinden dolayı ben de aynı hatayı aldım amd kartlarının kronik hatası işin sonunda düzeltemedim yeni ekran kartı aldım

Ben konunun sahibiyim mesaj yazma hakkın yok dediği için yan hesapla girdim.Dediğin videoyu en ince ayrıntısına kadar denedi olmadı.Ekran kartı sürücüsünü en yeni versiyona güncelledim gene olmadı.Ne yapıcam bilemiyorum artık

Bende daha bir hafta önce yaşıyordum bu sorunu. Sizde arada bir donuyormuş en azından. Bende Windows kurulduğu andan 30 dk sonra mavi ekran veriyor ve asla Windows açılmıyordu. Bilgisayarı açmanın tek çaresi format atmaktı. Neyse. Ben temiz kurulumdan sonra güvenli modda driverları sildim ve yeniden başlatıp Driver Booster ile yeni sürücüler yükledim böyle çözülmüştü bende.
Bu sitedeki çözümleri dener misiniz? İlk 2'sini yapmışsınız galiba bence yeniden deneyin. Olmazsa 3.'sünü yaparsınız. O sitede çözemezseniz buradan çözüme ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Yapmadım onu
Bende daha bir hafta önce yaşıyordum bu sorunu. Sizde arada bir donuyormuş en azından. Bende Windows kurulduğu andan 30 dk sonra mavi ekran veriyor ve asla Windows açılmıyordu. Bilgisayarı açmanın tek çaresi format atmaktı. Neyse. Ben temiz kurulumdan sonra güvenli modda driverları sildim ve yeniden başlatıp Driver Booster ile yeni sürücüler yükledim böyle çözülmüştü bende.
Bu sitedeki çözümleri dener misiniz? İlk 2'sini yapmışsınız galiba bence yeniden deneyin. Olmazsa 3.'sünü yaparsınız. O sitede çözemezseniz buradan çözüme ulaşmayı deneyebilirsiniz.
Olmadı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı