Çözüldü R3 2200G Sistemde BAD SYSTEM CONFIG INFO Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PaaBaba

Hectopat
BIOS güncellemesi için sürüme baktım, ESC'ye basıp çıktım bu hatayı verdi. Şu an Otomatik Onarım bölümünde, ne yapmalıyım?

Gigabyte B450M S2H V2, R3 2200G, Viper 8 GB 3200MHz DDR4, SanDisk SSD Plus 240 GB.
Bir de açılırken 1 tane bip sesi geliyor, ondan olabilir mi?

Edit: Geri yükle'ye bastım otomatik onarımlar deneniyor dedi yeniden başladı yine aynı hatayı verdi ve otomatik onarım bölümüne geldi.

Dosya Ekleri

• IMG_20210217_095654.jpg
    IMG_20210217_095654.jpg
    167,7 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sistem açılırken bipliyor demiştiniz. Kaç kere bipliyor ve sürekli mi bipliyor?

Kurulum USB'si üzerinden Windows'u tekrar kurmam mı gerekiyor, dosyalarımı koruyabilir miyim?

Eski C diskini silmeden seçip devam et derseniz tüm dosyalarınız disk içerisinde Windows.old adlı bir klasöre taşınacak. Bu sayede hem dosyaları hem de bilgisayarı kurtarabilirsiniz.
Nasıl bir hata veriyor? Detay verir misin?

Arşive ekle yok, Google'da okuma hatası verdi, Yandex'te yüklüyor 0'da kaldı başarısız dedi, dosya co vb denedim 0 da kaldı ve boyutu 0 Bayt gösteriyor. Ben de anlamadım gitti
Arşive ekle yok, Google'da okuma hatası verdi, Yandex'te yüklüyor 0'da kaldı başarısız dedi, dosya co vb denedim 0 da kaldı ve boyutu 0 Bayt gösteriyor. Ben de anlamadım gitti

Bu arada, Windows old dosyasını sileyim mi?

Minidump dosyasının boyutu kaç MB acaba? İsterseniz önce dosyayı masaüstüne taşıyın ve daha sonra arşive ekleyip öyle paylaşmayı deneyin. Ama minidump dosyasının boyutu yoksa boş verin zaten çözdünüz dediğim yöntemle. :)

İlk önce klasöre at. Sonra sıkıştırmayı deneyin.

Hocam bir daha format attım bilgisayara dropbox klasörleri garip bir hale sokmuştu, sorun çözülmüş dedi zaten @Enes3078
Umarım bir daha yaşanmaz, herkese çok teşekkür ederim. İyi ki kayıt olmuşum buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı