R3 2200G sisteme Windows 11 kurmak mantıklı mı?

8x2 Corsair 3600MHz RAM ve WD SN530 NVMe SSD var.
Hocam o zaman kesinlikle önümüzdeki ay temiz kurulumla Windows 11 kurun. Şu 22H2 çıkar çıkmaz kurun. İnan pişman olmazsınız. Ben Windows 10'da CS:GO'da 340 fps alıyorken şimdi Windows 11'de 332 alıyorum ortalama. Yani yaklaşık 8 FPS düştü lakin arayüz daha hızlı. Al tab yaptığım zaman daha hızlı geziniyorum arka planda.

Hocam o zaman kesinlikle önümüzdeki ay temiz kurulumla Windows 11 kurun. Şu 22H2 çıkar çıkmaz kurun. İnan pişman olmazsınız. Ben Windows 10'da CS:GO'da 340 FPS alıyorken şimdi Windows 11'de 332 alıyorum ortalama. Yani yaklaşık 8 FPS düştü lakin arayüz daha hızlı. Al Tab yaptığım zaman daha hızlı geziniyorum arka planda.

Bilgisayarı yeni topladım. Henüz kurmadım. Şu an Windows 10 kurup 1 ay sonra tekrar uğraşmaktansa şimdi direkt 11 kurmak daha mı mantıklı olur sizce?

Bilgisayarı yeni topladım. Henüz kurmadım. Şu an Windows 10 kurup 1 ay sonra tekrar uğraşmaktansa şimdi direkt 11 kurmak daha mı mantıklı olur sizce?
Mantıklı olur hocam. Güncelleme gelince geçersiniz zaten 11'e. Yalnız Valorant oynayacaksanız güvenli önyüklemeyi etkinleştirmeyi unutmayın.

Hayırlı olsun hocam. Ekran kartı düşünüyor musunuz? Aldınız mı?
3050 i5 11.nesil 8gb ramli laptopla 11 e geceyimmi birsuru konu var acmiyim diye burdan soruyorum tek kanal 8gb ram sıkıntı yaparmi?

Geri
Yukarı