R3 2200G ve RX 570 İçin Kasa ve PSU Önerisi

XxToprakMamixX

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bugün bilgisayarımı yetkili birine gösterdim PSU arızalı çıktı. Hazır PSU arızalıyken kasamı da değiştireyim diyorum. Çünkü kasa Casper marka küçük bir kasa, kasanın içini sonradan toplamıştım. Parçalar kasaya sığmıyordu ben kabloları sıkıştırarak vs. hallediyordum.

Sistem:
i3 4160 1150 Pin İşlemci
MSI H81M P-33 Anakart (MicroAtx)
Powercolor R7 265 E.K
Kingston HyperX 8 GB DDR3 1600 MHz.

Bütçem belli değil ama bana olabilecek en ama en ucuz ve kaliteli (Everest, Snoopy vs. olmayan) bir PSU'lu kasa veya Kasa + PSU lazım.

Yazın çok düşük bir ihtimal RX 570 Ryzen 3 2200G bir sistem toplayabilirim. Yani alacağım PSU ileride toplayabileceğim orta düzey bir sisteme de yetsin. 500W yeterli olur sanırım. Kasa da olursa pencereli olsun almışken azıcık ileriye dönük ve estetik olsun.

Bu konuyu düzenleyen moderatör kimse lütfen okuduğunu düzgün anlasın. Düşük ihtimal toplarım dedim gitmiş başlığa Rx570 psu önerisi yazmış. Arkadaşlar şuanki sistemim için kasa ve psu önerisi istiyorum. Anakartım microatx.

Son düzenleme:
Psu olarak bunlar alınabilir.
Kasa olarak ise bunlar alınabilir ;
ZALMAN Z3 PLUS 600W MidT Atx Pencereli Siyah Kasayı kuzenime almıştık geçen sene güzel bir kasadır.

Psu olarak bunlar alınabilir.
Kasa olarak ise bunlar alınabilir ;
ZALMAN Z3 PLUS 600W MidT Atx Pencereli Siyah Kasayı kuzenime almıştık geçen sene güzel bir kasadır.
Hocam ilk ürün dışındaki tüm ürünler çok pahalı.
Bunlar nasıldır? Bana bundan daha ucuz ürünler bulabilecek var mı?

Hocam ilk ürün dışındaki tüm ürünler çok pahalı.
Bunlar nasıldır? Bana bundan daha ucuz ürünler bulabilecek var mı?
Bütçenizi tam olarak belirtirseniz daha uygun tavsiyelerde bulunabilirim.
Power Boost kalitesizdir önermem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa ( PSU dahil ) ;
Kasa ;
PSU ;
Bence ayrı-ayrı almak daha mantıklı. FSP500 ve Sharkoon vs4 alırsanız mantıklı olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı