R3 3100 RX 6600 CS:GO'da ekran yırtılıyor

Hurrecan

Centipat
Daha fazla  
Ryzen 3 3100, MSI A320-M Pro anakart ve GT 1030 ekran kartlı sistemim vardı geçtiğimiz gün ekran kartını RX 6600'e güncelledim CS:GO'da ekran yırtılması ve donma gibi sorunlar ortaya çıktı. Nasıl düzeltilebilir? Ekran kartının Driver'ını yükledim sürümü güncel şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Monitörüm: ASUS TUF VG24VQE 165Hz FreeSync desteği var.

Ryzen 3 3100, MSI A320-M Pro anakart ve GT 1030 ekran kartlı sistemim vardı geçtiğimiz gün ekran kartını RX 6600'e güncelledim CS:GO'da ekran yırtılması ve donma gibi sorunlar ortaya çıktı. Nasıl düzeltilebilir? Ekran kartının Driver'ını yükledim sürümü güncel şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Monitörüm: ASUS TUF VG24VQE 165Hz FreeSync desteği var.

Windows ve oyunun yenileme hızı aynı mı? Başlatma seçeneklerine -freq 165 yazıp dener misin?

Oyun ayarlarından Uber gölgelendiricileri aktif ettiniz mi?

@LittleWarlocc Hz'ler aynı sanırsam HDMI ile bağlı olduğu için en fazla 144Hz veriyor Windows ayarlarında ayarlı başlatma seçeneklerine nereden yazıyoruz hocam

Steam'den oyuna sağ tıkla en alttaki seçeneği seç gelen ekranda yazıyor zaten oraya yapıştıracaksın.

Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bıraktınız mı ?
nereden bakabiliyoruz açık olup olmadığını

Oyun ayarlarından Uber gölgelendiricileri aktif ettiniz mi?
evet etkin

Steam'den oyuna sağ tıkla en alttaki seçeneği seç gelen ekranda yazıyor zaten oraya yapıştıracaksın.

Windows'un yenileme hızı 144Hz olarak ayarlı -freq 144 mi yazmam gerekiyor

Geri
Yukarı