R3 3100 RX570 sistemle yayın yapılır mı?

Merhaba arkadaşlar ben Aras, ben 5000TL'ye bir PC topladım daha satın almadım yayın yapabilir miyim şu özelliklerle?
Sistem:

• Ekran kartı: Sapphire RX570 4 GB 256Bit.

• İşlemci: AMD Ryzen 3100.

• Anakart: MSI-B450M-PRO- M.2 Max.

• RAM: Corsair 8 GB Vengeance.

• Kasa: Rampage trapper 3x140mm ARGB fanli 650W 80Plus Bronze MidT ATX Gaming kasa.

Ben bu PC ile YouTube videosu, YouTube yayını, Twitch yayını, DLive yayını, vs yapabilir miyim?
Rami 16GB yap CS:GO,LOL vb. yayını yapabilirsin.

Ben söyledim ama arada kaynadı. 5k'ya RX570 sistem toplanmaz..

Hatta top-lan-maz! :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar ben Aras, ben 5000TL'ye bir PC topladım daha satın almadım yayın yapabilir miyim şu özelliklerle?
Sistem:

• Kasa: Rampage trapper 3x140mm ARGB fanli 650W 80Plus Bronze MidT ATX Gaming kasa.

Ben bu PC ile YouTube videosu, YouTube yayını, Twitch yayını, DLive yayını, vs yapabilir miyim?

İşlemcilerimiz aynı fakat benim ekran kartım 1650 Super. 720P RDR 2 yayını yapmıştım geçenlerde.

Daha önce RX 570 ve 1200 AF ile GTA 5 yayını yapanı görmüştüm. 720P 30 FPS idi, yayın kalitesi kötü değildi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Burada 1080P ve 60 FPS yayın yapmaya çalışıyor sanırsam. CS:GO ve Overwatch'de yayın yaparken FPS'i 60 ile sınırlayınca bir sorun yaşamıyor. PUBG'de ise yayın sürekli donuyor, 720P 30 FPS yapsaydı PUBG yayını da yapabilirdi belki.
Burada 1650S ve 3100 ile yayın yapıyor ve yayın gayet akıcı. Tabii videoda NVENC kullanılmış, NVENC olmayan bir test bulamadım fakat NVENC ne kadar etkili onu da bilmiyorum.
Burada R3 3100 ile 720P ve FPS sınırı olmadan yayın yapıyor ve yayın gayet akıcı gözüküyor.
Bence yapılır.

Sistem:

CPU yayını yapacaksan işlemcini yükseltmeni öneririm.(en az 6 çekirdek 12 sanal)

Arkadaşlar yanlış yazmışım işlemci Amd ryzen 3100
Arkadaşlar ben Minecraft, Valorant, CS:GO, Fortnite yayını yapacağım.
RAM'i +8 yapacağım teşekkürler.
Arkadaşlar unutmayın bütcem 6000TL'yi geçemez.
5000TL'den 6000e çıkacak gibi duruyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı