R3 3100 sistem ne kadara gider?

calypso1

Decapat
Ekran kartı: Galax GTX 1650S, işlemci: Ryzen 3 3100, RAM: Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 RAM, anakart: MSI A320M-A Pro kasa: Dark Diamond Pro 750W.

Sistemi alalı 2-2.5 yıl oldu. Parçaların garantisi devam etmiyor ederi ne kadar olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam umarım şakadır, 5500 ne

Ya arkadaşım şu forumda diyorum ki fiyat tavsiye konusu açmayın. Gidin sahibindene bakın aklınıza ne yatıyorsa onu koyun burada insanların işi gücü öldürmek zaten hiç girmiyeceğim o konulara.

Ya arkadaşım şu forumda diyorum ki fiyat tavsiye konusu açmayın. Gidin sahibindene bakın aklınıza ne yatıyorsa onu koyun burada insanların işi gücü öldürmek zaten hiç girmiyeceğim o konulara.
Hocam sahibinden'de çok uçuk fiyatlara koymuşlar. 9.5-10k arası koyanı gördüm. Ben 7.5-8k filan eder diye düşünüyodum ama 5k gerçekten düşük geldi, APU sistem değil bu sonuçta

Hocam Sahibinden'de çok uçuk fiyatlara koymuşlar. 9.5-10k arası koyanı gördüm. Ben 8K filan eder diye düşünüyordum ama 5K gerçekten düşük geldi, APU sistem değil bu sonuçta.

7K yaz 6.5 k sat bence. 5K 10 senelik fxli sistemleri satıyolar zaten neyin kafasındaysa arkadaş.

Hocam sahibinden'de çok uçuk fiyatlara koymuşlar. 9.5-10k arası koyanı gördüm. Ben 8k filan eder diye düşünüyodum ama 5k gerçekten düşük geldi, APU sistem değil bu sonuçta
8K'ya toplanan APU sistem bu sistemi sollar, biliyorsunuz değil mi?

@GalaxySal450 hocamla aynı fikirdeyim. 4-4.5K ederi.

Sizin sistemden birazcık daha iyi olan bir sistem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…