R3 3100 sistem oyunlarda 30 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

EndoCryne

Hectopat
RAM
16 GB Acer 3000MHZ CL15
Ekran kartı
RX550 4GB
Anakart
B450M
İşlemci
R3 3100
Dediğim gibi oyuna sistemim tam olarak yettiği halde en düşük ayarlarda Max 30 FPS alıyorum! Örnek: Thehunter: Call of the wild oyuna sistemim önerilen olarak yetiyor ama en düşük ayarlarda 30 FPS zor alıyorum ekran kartından da oyunla ilgili grafiktir FreeSync'dir hepsini kapattımç bu sorun neden oluyor ve nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver son sürüm. Artık oyunlarda iken GPU %100 oluyor 70C bu iyi bir şey sanırım.

Bu iyi bir şey hocam. Ekran kartının kendisini kullandığını ortaya çıkarıyor bu. Sorununuz düzeldi mi?

Şu anlık hayır şu anda PC'yi formatladığım için pek oyun yok ama GTA San Andreas var onda denedim sabit 100 FPS alıyor bazen sertçe 2 FPS'ye düşüyor.

Bu 70 derece dediğiniz GTA san adreasta mu oluyor? Öyleyse bir anormallik var. Isı değerlerini tekrardan atar mısınız?

Bu 70 derece dediğiniz GTA san adreasta mu oluyor? Öyleyse bir anormallik var. Isı değerlerini tekrardan atar mısınız?
Hangi Oyuna Girersem Gireyim PUBG'dede 70C GTA SA dada 70C PC boşta iken 40C.Bu arada
PC'yi 2 sene önce aldım ama ne kasanın içini hiç temizlemedim hiç tozunu almadım ondan olabilir mi acaba?

Hangi oyuna girersem gireyim PUBG'dede 70C GTA SA dada 70C PC boşta iken 40C. Bu arada.
PC'yi 2 sene önce aldım ama ne kasanın içini hiç temizlemedim hiç tozunu almadım ondan olabilir mi acaba?

Hayır ben San Andreas gibi bir oyunda bu ısıyı alıyorsunuz sandım. PUBG'de de öyleymiş. Fan hızıyla alakalı bir şey herhaldekran kartınızın ısısı gayet normal. FPS sorununuz düzeldiyse problem yoktur.

Geri
Yukarı