R3 3100 sistemde ekran kartı fanları dönmüyor ve görüntü gelmiyor

GökhanKABİL

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar demin sıkıntısız bilgisyarımı kullanırken başka soğutucu almıştım o geldi. Bilgisayarı söktüm, işlemciye macun sürüp soğutucuyu taktım. Tekrar bilgisayarı taktım ve görüntü gelmedi ekran kartının fanları dönmüyor ve aynı zaman da mesela güç tuşuna basıp açıyorum bilgisayarı tekrar aynı tuşa basılı tutunca kapatamıyorum kasanın arkasından kapatıyorum öyle açıyorum başka güç kaynağı taktım yine görüntü gelmedi delirmek üzereyim :)

İşlemci: Ryzen 3 3100.
Anakart: B450M S2H Gigabyte.
Power: Thermaltake 600W 80 Plus.

Merhaba arkadaşlar demin sıkıntısız bilgisyarımı kullanırken başka soğutucu almıştım o geldi. Bilgisayarı söktüm, işlemciye macun sürüp soğutucuyu taktım. Tekrar bilgisayarı taktım ve görüntü gelmedi ekran kartının fanları dönmüyor ve aynı zaman da mesela güç tuşuna basıp açıyorum bilgisayarı tekrar aynı tuşa basılı tutunca kapatamıyorum kasanın arkasından kapatıyorum öyle açıyorum başka güç kaynağı taktım yine görüntü gelmedi delirmek üzereyim :)

Macunu sürerken taşırdın mı?

Bunun işlemciyle alakası yok bence macun ile ilgili bir sorun olabilir bence?

Macunu sürerken taşırdın mı?

Yok reis macun buldum burada bir tane onu yaptım da taşmadı
Bunun işlemciyle alakası yok bence macun ile ilgili bir sorun olabilir bence?

Vallahi macun başka var onla deneyebilirim de ekran kartı ne alaka onun fanları dönmüyor ve PC tuşuna basıyorum açılıyor açılmıyor falan anlamadım

Geri
Yukarı