R3 3100 sistemde Truckers MP donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Lotuzka

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd ryzen 3 3100
Gigabyte a320m
16gb Kingston Fury Beast
Amd Rx580 8gb
Kumanda ve kablosuz kontrol ARGB kasa
Düşük donanım oyun bilgisayarı
RAM
Samsung ddr4 2666mhz cl19
Ekran kartı
RX580 8GB OC
Anakart
Gigabyte a320m s2h
İşlemci
R3 3100
Oyunu Ultra 2K'da oynuyorum böyle ara ara oyun kilitlenip kısa süre hiçbir şey yapamıyorum. PC kompile SSD hariç kompile yenilendi daha üstün güç kaynağı daha üstün ekran kartı daha vs. ama eski donanımdaki gibi sık sık kilitlenme oluyor.
Oyun içinden bir görüntü. Benim kaydettiğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani sorunum ne olmalı çözemezsem M.2 SSD alacağım.

Bu oyunun MP'si topluluk tarafından yapılıyor. Yani oyunun optimizasyonu ona göre yapılmıyor. Çok kişinin olduğu yere yaklaşırken FPS takılması yaşayabilirsin. Ama videoda gecikme yaşamışsınız, bu yüzden tır geriye atmış ve arkadaki insanlar da size çarpmış. Yani girdiğiniz sunucu yakın olmalı, internet hızınız, gecikme değerlerini falan iyileştirmeniz lazım. Ayrıca çok oyunculu modda yüksek ayarda oynamanızı önermem.

SSD sağlık değerlerini kontrol edebilirsin. Firmware güncellemesi varsa yapabilirsin. Sağlık değerleri kötüyse değiştir. Ama yukarıda bahsettiğim gibi sorun yaşanan gecikme ve MP'nin istikrarlı çalışmamasından kaynaklı diye düşünüyorum.

Bu oyunun MP'si topluluk tarafından yapılıyor. Yani oyunun optimizasyonu ona göre yapılmıyor. Çok kişinin olduğu yere yaklaşırken FPS takılması yaşayabilirsin. Ama videoda gecikme yaşamışsınız, bu yüzden tır geriye atmış ve arkadaki insanlar da size çarpmış. Yani girdiğiniz sunucu yakın olmalı, internet hızınız, gecikme değerlerini falan iyileştirmeniz lazım. Ayrıca çok oyunculu modda yüksek ayarda oynamanızı önermem.

SSD sağlık değerlerini kontrol edebilirsin. Firmware güncellemesi varsa yapabilirsin. Sağlık değerleri kötüyse değiştir. Ama yukarıda bahsettiğim gibi sorun yaşanan gecikme ve MP'nin istikrarlı çalışmamasından kaynaklı diye düşünüyorum.

SSD sağlık testi yaptım hiçbir sorun çıkmadı Firmware güncellemesi ya yok ya da ben beceremedim gecikme değerlerimde gayet normal o zaman MP'nin yazılım optimizasyonu aşırı kötü yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı