R3 3100 ve GTX 1650S sistem nasıl?

muhtar abi

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Pc Toplama Sihirbazı şunu almayı hedefliyordum aslında çok daha iyisini alacaktım ancak babam izin vermedi. Her şeyi tek siteden toplamak zorundayım, sormamın asıl sebebi PSU ve kasa hakkında bilgimin olmaması.

Hocam RAM galiba 8 GB. 16 olsa daha iyi olur. Kasa ve PSU güvenilir marka.

Hocam eğer imkanın varsa 250 TL daha ekleyip 16 GB RAM yapabilirsin haricinde güzel sistem.

Hocam onun yerine Teknobiyotik MK1.5 alabilirsin lakin dediklerimi yaparak:
İşlemciyi AMD Ryzen 3 3300X.
Ekran kartını Galax GTX1650 Super 4 GB.
SSD'yi GeiL Zenith R3 512 GB lakin kalitesinden emin değilim bu yüzden riske girmeyerek Adata XPG SX8200 Pro 256 GB M.2 yapabilirsin.
Diğer bileşenler kalabilir lakin güç kaynağını High Power 500W 80+ yapabiliyorsan daha tatlı olur sistem. Tek siteden alma zorunluğu biraz kısıtlıyor. Bu arada bu sistemi 2 dakika içerisinde buldum Teknobiyotik tarzı sitelere bakabilirsin iyice.

Aynı paraya 1660 Super olan sistem var hocam. Bunun PSU'ya falan ayar çekip 5000 TL'ye alabilirsin hocam. Ya da RAM artırabilirsin.

Düzenleme: Pardon hocam monitöre dikkat etmemiştim.

Güzel sistem gibi duruyor. Bütçeyi 250 TL civarı aşabiliyor ve monitörü farklı yerden alabiliyorsa bunun üzerine Acer EK220QAbi eklenebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…