R3 3100 ve RX 570 vs. R3 1200 AF ve GTX 1650S

Hangisi?

• 1

Oy: 9 69,2%
  • 2

Oy: 4 30,8%

• Oy verenlerin toplamı
    13
Performansları yakın olsa da bunun güç tüketimi var, stabilliği var.
1650 Super'i 350W PSU ile bile çalıştırabilirsin ama 580'e 500W altı takarsan yetersiz gelecek. WattMan şikayetlerini saymıyorum.

Dostum, iş performansını da geçtik artık bir de elektrik faturasını mı konuşacağız? Herkes 1650 Super'in RX 580'i ezip geçtiğini belirtiyor ama kimse de değinmiyor kaç yıl öncenin kartı diye. Bence hala 1650 Super için rakip bir kart. Fazla abartılıyor bana göre. Ben de sistem toplasam 1650 Super seçerim ama RX 580'i de gömmek boş geliyor. Kaç yıl önce sistem önerilerinde 1 numara karttı.
Çoğu oyunda genel olarak 1650 Super Rx 580'den daha iyi performans gösteriyor.

Amd'nin yazılım sorunlarından bahsetmiyorum bile.
VRAM gerektiren oyunlara da göz atın isterseniz.

Dostum, iş performansını da geçtik artık bir de elektrik faturasını mı konuşacağız? Herkes 1650 Super'in RX 580'i ezip geçtiğini belirtiyor ama kimse de değinmiyor kaç yıl öncenin kartı diye. Bence hala 1650 Super için rakip bir kart. Fazla abartılıyor bana göre. Ben de sistem toplasam 1650 Super seçerim ama RX 580'i de gömmek boş geliyor. Kaç yıl önce sistem önerilerinde 1 numara karttı.

VRAM gerektiren oyunlara da göz atın isterseniz.
580'i gömdüğüm kanısına nereden vardınız, performanslarının yakın olduğunu söyledim. Performansı yakınsa neye bakarsın, diğer etkenlere değil mi? 580'in hala iyi olduğunu ben de biliyorum.

580'i gömdüğüm kanısına nereden vardınız, performanslarının yakın olduğunu söyledim. Performansı yakınsa neye bakarsın, diğer etkenlere değil mi? 580'in hala iyi olduğunu ben de biliyorum.
Bunu sadece sizin özelinizde belirtmiyorum, genel konuşuyorum. Zaten en son bekleyeceğim kişilerdensiniz. Forumdaki görüşü belirtmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı