R3 3100 vs R5 2600

İşlemci için ayırabileceğiniz bütçe 1500 TL bandına kadar çıkabiliyorsa i5-10400F alınır, amaç ağırlıkta oyun olacaksa da başka bir işlemciye bakılmaz.

İşlemci için ayırabileceğiniz bütçe 1500 TL bandına kadar çıkabiliyorsa i5-10400F alınır, amaç ağırlıkta oyun olacaksa da başka bir işlemciye bakılmaz.

O işlemci 14 nm'lik bir üretim kapasitesine sahip yani daha fazla güçle daha az performans verir.

Şimdi kararsız kaldım çoğu hazır sistemlerde R3 3100 tercih ediliyor, ikisinden birini almalıyım!
Hangisini almam doğrudur?

Şimdi kararsız kaldım çoğu hazır sistemlerde R3 3100 tercih ediliyor, ikisinden birini almalıyım!
Hangisini almam doğrudur?

Şimdiki oyunlarda iyi performans gösterebilir fakat ileri zamanlarda ekran kartına darboğaz yapıp oyun performansını azaltabilir. Yani Ryzen 5 almanızı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…