R3 3200G sistem nasıldır?

Hocam arkadaşın topladığı sistem çok pahalı ve tek kanal RAM kullanıyor. Kullanmak istediği SSD modelleri kronik sorunlu.
Zaten SSD hakkında yorum yapılmış. O yüzden yapmadım. Ancak görüyorum ki arkadaş dinlememiş :)
Arkadaş monitör dahil son bütçesini belirtirse, güzel bir sistem önerisi yapmaya çalışırım.

Zaten SSD hakkında yorum yapılmış. O yüzden yapmadım. Ancak görüyorum ki arkadaş dinlememiş :)
arkadaş monitör dahil son bütçesini belirtirse, güzel bir sistem önerisi yapmaya çalışırım.

Hocam ben sistem önerisi yaptım yaptığım sistem önerisi bakabilirsiniz bence güzel bir sistem önerdiğimi düşünüyorum.

@Mustafafnt Ram ve SSD'yi sizin dediklerinizi yaptım, PSU'yu da sizinki yaptım. Şöyle oldu:
Bu hali 4200 TL tuttu.

@Mustafafnt RAM ve SSD'yi sizin dediklerinizi yaptım, PSU'yu da sizinki yaptım. Şöyle oldu:
Bu hali 4200 TL tuttu.

Güzel bir sistem olmuş hocam. Şimdiden hayırlı olsun.

Arkadaşlar bu konularda pek bilgim olmadığı için soruyorum kusura bakmayın. 3400G dediğimiz işlemci, ekran kartı olmadan da oyunları çalıştırıyor sanırsam. Peki bu işlemciyi ve oyun performansını bir işlemci ve ekran kartıyla kıyaslasak hangi modellere denk gelebilir? Merak ettim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu konularda pek bilgim olmadığı için soruyorum kusura bakmayın. 3400G dediğimiz işlemci, ekran kartı olmadan da oyunları çalıştırıyor sanırsam. Peki bu işlemciyi ve oyun performansını bir işlemci ve ekran kartıyla kıyaslasak hangi modellere denk gelebilir? Merak ettim.
GT 1030 civarında.

Geri
Yukarı