R3 3200G ve RX 6600 XT uyumlu mu?

Mikailx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ryzen 3 3200G, 16 GB RAM ve 650 watt PSU var. AMD RX 6600 XT taksam sorun olur mu veya hangi ekran kartını önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuçta çalışır. Fakat iyi bir darboğaz olur. Ekran kartını alabilirsiniz fakat işlemciyi de yükseltin derim.

Sonuçta çalışır. Fakat iyi bir darboğaz olur. Ekran kartını alabilirsiniz fakat işlemciyi de yükseltin derim.

Hocam karar değiştirdim aslında Ryzen 5 2600 alabilirim ama o kadar masraf yapmak istemiyorum GTX 1650 alıp kapatacağım zaten oynadığım oyunlar PUBG Valorant CS gibi yeter bana :)

Hocam karar değiştirdim aslında Ryzen 5 2600 alabilirim ama o kadar masraf yapmak istemiyorum GTX 1650 alıp kapatacağım zaten oynadığım oyunlar PUBG Valorant CS gibi yeter bana :)

O zaman ekran karti alip bosuna masrafa girme derim. Ryzen 3 3200G'nin icindeki Vega8'de o belirttigin oyunlari guzelce oynatiyor.

Merhaba arkadaşlar. Ryzen 3 3200G, 16 GB RAM ve 650 Watt PSU var. AMD RX 6600 XT taksam sorun olur mu veya hangi ekran kartını önerirsiniz?

Bir ekran kartına bak, bir de 3.nesil işlemciye bak. Çok feci bir darboğaz yiyeceksin.

O işlemci için en güzeli 1660S.

1660S'i bile zor besler o işlemci. Maksimum RX 570'i besler.

O zaman ekran karti alip bosuna masrafa girme derim. Ryzen 3 3200G'nin icindeki Vega8'de o belirttigin oyunlari guzelce oynatiyor.

Güzelce oynatıyor ama kafam rahat olsun bir tane ekran kartı alayım diyorum işlemci değiştirebilirim ama masraf yapmak istemiyorum o kadar belki ileride:)

Geri
Yukarı