R3 4300GE alınır mı?

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla piyasa normale dönünce APU'yu elden çıkarıp, üst düzey bir ekran kartı ve 5600X gibi bir işlemci takacaksınız. Parçalar ileriye yönelik işlemci ise 3600 MHz Dual Channel RAM'ler ile oyunlarda yarı yolda bırakmayacaktır diye düşünüyorum. Tabii ki yüksek ayarlar da değil ama yine de CS:GO Valorant LoL GTA 5 R6 gibi oyunları rahat oynarsınız.

Çok teşekkürler.
Teşekkür ederim, bu ikisinden birisini alacağım gibi görünüyor. Peki, MSI B550M Bazooka önerir misiniz?

Bende aynı sistemi kurdum yakın zamanda şu anda odamda duruyor hiç açılmadı ama bende anakart olarak Patriot B550 var bir farkı olur mu sizce bende sizinle aynısını yapmayı planlıyordum piyasa düzelince kaliteli bir ekran kartı almayı sizin şu an güncel FPS leriniz neler?

Çok teşekkürler.

Bende aynı sistemi kurdum yakın zamanda şu anda odamda duruyor hiç açılmadı ama bende anakart olarak Patriot B550 var bir farkı olur mu sizce bende sizinle aynısını yapmayı planlıyordum piyasa düzelince kaliteli bir ekran kartı almayı sizin şu an güncel FPS leriniz neler?
Şu anda FPS konusunda bir sorun yaşadığımı söyleyemem, bir çok oyunu akıcı bir şekilde sorunsuz oynayabiliyorum. Radeon yazılımda oldukça etkili ve verimli bir şekilde çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı