R5 1600 1660 Super performans sorunu

evrem12

Centipat
Merhaba.
Ryzen 5 1600 12nm.
1660 Super.
16 GB RAM.

Sistemim var fakat performansdan memnun değilim PUBG Mobile oynarken vb MSI Afterburner'ı açıp bakıyorum ekran kartı kullanımı hiç %100 olmuyor tam performansı hiç alamıyorum sistemden. Ne yapmam lazım oyunu oynarken kasıyor gibi izlenim alıyorum. 144 Hz 1 ms ekranım var.

Merhaba.
Ryzen 5 1600 12nm.
1660 Super.
16 GB RAM.

Sistemim var fakat performansdan memnun değilim PUBG Mobile oynarken vb MSI Afterburner'ı açıp bakıyorum ekran kartı kullanımı hiç %100 olmuyor tam performansı hiç alamıyorum sistemden. Ne yapmam lazım oyunu oynarken kasıyor gibi izlenim alıyorum. 144 Hz 1 ms ekranım var.
Ayarları nasıl tutuyorsun en yüksekte, ortalarda.
Ve o bilgisayarda neden mobile versiyonunu oynuyorsun.

Merhaba.
Ryzen 5 1600 12nm.
1660 Super.
16 GB RAM.

PUBG Mobile 60 FPS ile sınırlı olduğundan öyle bende hiç memnun değilim açıkçası. Ayrıca emülatör oyniyorsun unutma bilgisayar içinde tablet gibi. Normaldir CPU gerektiğinde 100 olur.

Ayarları nasıl tutuyorsun en yüksekte, ortalarda.
Ve o bilgisayarda neden mobile versiyonunu oynuyorsun.
en yüksek de oynuyorum arkadaşlarla oynamak icin mobile oynuyayım dedim ama hiç keyif alamadım pc dizmeden önce videolarda izlediğimde herkesin gpu kullanımı %100 oluyordu bende herhalde bi sorun var diye düşündüm hiç %100 olmadı gpu kullanımı hep 30 40 50 vb dolaşıyor oynadığım oyunlar çok kartı yorucu değil ama yapmam gereken bi ayar mı var diye düşündüm

en yüksek de oynuyorum arkadaşlarla oynamak icin mobile oynuyayım dedim ama hiç keyif alamadım pc dizmeden önce videolarda izlediğimde herkesin gpu kullanımı %100 oluyordu bende herhalde bi sorun var diye düşündüm hiç %100 olmadı gpu kullanımı hep 30 40 50 vb dolaşıyor oynadığım oyunlar çok kartı yorucu değil ama yapmam gereken bi ayar mı var diye düşündüm
Diğer oyunlarda durum nasıl.

Merhaba.
Ryzen 5 1600 12nm.
1660 Super.
16 GB RAM.

Başka oyunlarda bir sorun yoksa PUBG Mobile'dan kaynaklidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı