R5 1600 AF ve 5500 XT sistem ne kadar eder?

oTToman16

Centipat
Arkadaşlar merhaba.
Sistemi mi satmak istesem normal alıcı bulacak şekilde ne kadar eder bilgilerimizi rica ederim.

AMD R5 1600 AF 12nm.
ASUS Prime B450M-K.
XPG spectirix 2x8 DDR 4 RAM 3000 MHz.
Sapphire RX 5500 XT 8 GB 128 Bit.
Samsung 970 Evo Plus 250 GB M.2 SSD.
Toshiba P300 serisi 2 TB + 500 GB HDD.
Arctic Freezere-Sport Duo işlemci soğutucu.
Rush rca bigkeen 909 Gaming kasa.
8X 120mm RGB fan ( Gametech )
700W 80+ Gold Gametech PSU.
James Donkey 27" 1 ms 144 HZ Ultra alim monitör.
Her parçanın yaklaşık 20 ay garantisi var.
Bir tek Samsung SSD sıfır yeni.
Bilgilerinizi rica ederim.
Not: Satış konusu değildir sadece araştırma amaçlıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşük bütçe de görsele yoğunlaşıp kalitesi unutulmuş bir sistem. Güç kaynağı kalitesiz. Monitör markası kötü ve sorunları bulunuyor. Baltalamak istemem sonuçta bu ürünler satılıyor ve bedavaya almadınız 7000 TL'ye hepsini satabileceğinizi düşünüyorum.

Düşük bütçe de görsele yoğunlaşıp kalitesi unutulmuş bir sistem. Güç kaynağı kalitesiz. Monitör markası kötü ve sorunları bulunuyor. Baltalamak istemem sonuçta bu ürünler satılıyor ve bedavaya almadınız 7000 TL'ye hepsini satabileceğinizi düşünüyorum.

Haklısın çok üst düzey bir sistem değil ama monitörden ben çok memnunum. Bence çok güzel ve iyi bir monitör. PSU'ya gelince şahsen marka takıntım olmadığı için aldım 80+ ve Gold olması yeterli geldi benim için. %85 verimlilik alıyorum bu gayet içi bence. Zaten sisteme bakınca 500 bile yeter ama ben sıkıştırmak istemedim.
Kasaya gelince Xigmatek'in yeni çıkacak olan ZEUS kasası ile birebir aynı. O kasa 1500+ fiyatı olacaktır ama bu kasa 1000 TL civarında. Ayrıca ATX ve mATX destekliyor. Havalandırma problemi yok. Şahsım ca bir Cougar değil ama bence daha kullanışlı gibi tabii kendi yorumum bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı