Çözüldü R5 1600 AF ve GTX 970 sisteme macOS Ventura kurulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emir178001

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, forumdaki Ventura kurulum rehberini izleyerek sistemime macOS Ventura kurmak istiyorum, ancak uyumlu mu bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, forumdaki Ventura kurulum rehberini izleyerek sistemime macOS Ventura kurmak istiyorum, ancak uyumlu mu bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Ekran kartınız en güncel High Sierra sürümüne kadar destekliyor. İsterseniz OpenCore Legacy Patcher ile Ventura deneyebilirsiniz.

High Sierra;

Ventura;

Ekran kartınız en güncel High Sierra sürümüne kadar destekliyor. İsterseniz OpenCore Legacy Patcher ile Ventura deneyebilirsiniz.

High Sierra;

Ventura;

Çözüm

High Sierra;

Ventura;

Merhaba, Big sur kurdum lakin bayağı kasıyor şimdi venturayı deneyeceğim o da olmazsa High sierra kurmayı düşünüyorum. Cevap için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı