R5 1600 AF ve RX 5500 XT sistem toplama

Bütçe
5000

Th3_Th13f

Hectopat
Daha fazla  
  • İşlemci: Ryzen 5 1600 AF
  • Anakart: MSI B450M-A PRO Max
  • RAM: Corsair Vengeance LPX 8x2 GB
  • Ekran kartı: XFX 5500 XT 4 GB (ucuza denk getirdim 1300 TL)
  • Depolama: 480 GB SSD
Sizce bu bilgisayarda sırıtan iptal etmemi gerektirecek bir yer var mı? Fikirleriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • İşlemci: Ryzen 5 1600 AF
  • Anakart: MSI B450M-A PRO Max
  • RAM: Corsair Vengeance LPX 8x2 GB
  • Ekran kartı: XFX 5500 XT 4 GB (ucuza denk getirdim 1300 TL)
  • Depolama: 480 GB SSD
Sizce bu bilgisayarda sırıtan iptal etmemi gerektirecek bir yer var mı? Fikirleriniz için teşekkürler.
Kasanız ve PSU'nuz da düzgün ve yeterliyse güzel bir sistem olmuş. Alacağınız 480gb SSD sakın Adata Su630 olmasın. Şikayetvar'da sorun yaşayanlar ne yaşadığını anlatıyor. Sorunlu bir SSD.

Kasanız ve PSU'nuz da düzgün ve yeterliyse güzel bir sistem olmuş. Alacağınız 480gb SSD sakın Adata Su630 olmasın. Şikayetvar'da sorun yaşayanlar ne yaşadığını anlatıyor. Sorunlu bir SSD.
Psu Corsair 550W 80+ yeni modeli o konuda hiç kısmadım kasa da hava akışı güzel bir model yorumlara göre . SSD olarak Kingston aldım.
Peki anakart olarak S2h Gigabyte mı önerirsiniz yazdığımı mı ?

Mis gibi olmuş. Nelerden topladınız acaba? Hangi parçalar nereden? Bende toplayacağım çünkü bu fiyat bandında.
Hocam en ucuz nereden olursa oradan topladım. Yani Vatan, İtopya, Sinerji, QP, İncehesap karışık baya :D
Bir tek anakarta emin değilim s2h modeliyle pro max modeli arasında onu düşünüyorum daha sipariş etmedim.

Bende 1 haftadır dolaşıyorum pc toplamak için ama hiç-bir şekilde hazır sistemden daha ucuza toplayamiyosun, benden sana tavsiye sitelere göz atip hazır seninkine yakın sisteme 1-2modifiye yapıp alman

Geri
Yukarı