R5 1600 GTX 1080 Sisteme PSU önerisi

@Qual Arkadaşa yeni bir bomba tavsiye etmişsiniz. Asla alınmaz o PSU.

Aslında ileriye dönük olarak full modüler alsanız iyi olurdu. Corsair önerecektim. Ama bütçe kısıtlı ise Corsair cx 550.

Böyle bir sisteme saatli bomba önermeniz gerçekten çok büyük yanlış. 1080 bulunan bir sisteme adam akıllı kaliteli bir PSU şart. Belki benimki de biraz fazla ama olsun.
Hocam biraz fazla demişsiniz ama adamın bütçesinin 2 katı, ben 350 TL bandında önermiştim fakat aslında dediğiniz doğru 1080'li bir sisteme Rampage önermek benim hatam, yeni öneri yaptım zaten :D.

Hocam biraz fazla demişsiniz ama adamın bütçesinin 2 katı, ben 350 TL bandında önermiştim fakat aslında dediğiniz doğru 1080'li bir sisteme Rampage önermek benim hatam, yeni öneri yaptım zaten :D.
500TL'lik sisteme bile takılmaz rampage. Ayrıca bütçenizi yeni gördüm kusura bakmayın.:)

Son olarak bu iki ürünü önereceğim, benden bu kadar :D.
İkinci önerdiğiniz düşük kalıyor zaten bütçe 400 500 tl 360 tllik almak hiç mantıklı değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı