R5 1600 sistem alınır mı?

PSU kalitesiz diyorlar, öyle mi?

Kim diyor hocam onu PSU çokça önerilen ve sevilen bir PSU High Power gayet kaliteli sorunsuzdur ayrıca 80+ sertifikası da var.

Birkaç konuya baktım Teknobiyotik insanları dolandırıp tehdit ediyormuş. Bende biraz korktum tabii onların PSU da sorun çıkmış değiştireceğiz demişler bir şey vermemişler.

Birkaç konuya baktım Teknobiyotik insanları dolandırıp tehdit ediyormuş. Bende biraz korktum tabii onların PSU da sorun çıkmış değiştireceğiz demişler bir şey vermemişler.

Hocam teknobiyotiğin arkasında akortek bilişim gibi büyük bir firma var illaki o kadar sipariş olduğu için sorun yaşayan insanların olması normal fakat ben verilen hizmetten memnun kaldım. Ayrıca o konudaki PSU ile bu sistemdeki PSU'lar farklı High Power markası PSU konusunda gayet kaliteli ve sorunsuzdur.

Piyasa fiyatı zaten bu civardaysa alınır. Bi süre ortalama gereksinimli oyunlarda seni idare edecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…