R5 1600 ve GTX 1050 Ti PC Toplama

DJTurk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir sistem toplayacağım, şunları almaya karar verdim:
RAM, anakarta göre uyumlu mu buna nereden bakıyorum?
PSU ne almalıyım? Kaliteli alayım ki sistem bir anlık elektrik gitmesiyle ölmesin. Bu ürünleri başka nereden daha ucuza alabilirim?
Ayrıca bu sistemde uyumsuz bir şey var mı, ilk defa sistem topluyorum. Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
sisteme o kadar verilmez le neyi kastettiniz ben shadow play kulanıcam yani video kaydediceğim için 1050ti alıcaktım o yüzden amd almadım ayrıca amd nin oyunları az genelde oyunlar geforce olarak yayınlanıyor ve amd alırsam cidden sinirm bozulur !!! ayrıca msi sitesine girince anakartın hangi ram uyumlu diye bi listesi var benim ki gigabyte o ram listesini bulamadım uyumlulunu da anlamıyorum bakarak ben ve hangi power ı alıyım bu sorumuda cevaplasaydınız çok güzel olurdu

sisteme o kadar verilmez le neyi kastettiniz ben shadow play kulanıcam yani video kaydediceğim için 1050ti alıcaktım o yüzden amd almadım ayrıca amd nin oyunları az genelde oyunlar geforce olarak yayınlanıyor ve amd alırsam cidden sinirm bozulur !!! ayrıca msi sitesine girince anakartın hangi ram uyumlu diye bi listesi var benim ki gigabyte o ram listesini bulamadım uyumlulunu da anlamıyorum bakarak ben ve hangi power ı alıyım bu sorumuda cevaplasaydınız çok güzel olurdu
Arkadaş 1050 Ti daha ucuzdu şimdi ona bu kadar verilmez demiş.

Arkadaşlar bir sistem toplayacağım, şunları almaya karar verdim:
RAM, anakarta göre uyumlu mu buna nereden bakıyorum?
PSU ne almalıyım? Kaliteli alayım ki sistem bir anlık elektrik gitmesiyle ölmesin. Bu ürünleri başka nereden daha ucuza alabilirim?
Ayrıca bu sistemde uyumsuz bir şey var mı, ilk defa sistem topluyorum. Yardım eden herkese teşekkürler.
Parçalar uyumlu ben sana kasa ve PSU olarak bunu öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı