R5 1600 ve GTX 1070 sistem toplama

Rhulkinator

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar kendim araştırarak bütçeme uygun bir sistem topladım ancak uygunluk konusunda size de danışayım dedim. Aşağı yukarı 5400 TL civarı tutuyor. Sistem şöyle:

İşlemciRyzen 5 1600 AM4 3.2 GHz
AnakartMsi B350 Tomahawk AM4 DDR4 3200 MHz (OC)
BellekCorsair Vengeance LPX DDR4-3000 MHz 8x2
Ekran KartıMSI GTX 1070 Gaming-X 8 GB
Sabit DiskSeagate 1TB 64MB 7200RPM
SSDCorsair Force LE 200 - 120 GB
KasaCorsair Carbide 270R Mid-Tower Pencereli Kasa
PSU Aerocool KCAS 600w 80+
[TBODY] [/TBODY]

Şuan ki sistemim laptop olduğu için kablosuz internete alışkınım. Bu anakartın fiyatlarına yakın dahili WiFi'ye sahip bir anakart var mıdır? Harici Wi-Fi adaptörüne göre anakarta dahil olan Wi-Fi daha hızlıymış diye duydum. 600W güç kaynağı bu sisteme yeterli midir? Kasanın estetiği hoşuma gitti özelliklerini bilmiyorum. Bu anakart ve ekran kartı rahatça kasaya sığar mı? Bir de son olarak, ekran kartı fiyatları değişebiliyor. ASUS marka alırsam MSI anakartla uyumsuzluk yapar mı? Bilgilendirirseniz sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartı Gigabyte alabilirsin zira yazılım desteği daha iyi. Ekran kartına o kadar para vermene gerek yok sırf ejder logosu için. SSD olarak Samsung Evo 850 alabilirsin. Hardisk olarak Toshiba P300 alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı