R5 1600AF RX 580 sistem alınır mı?

Bütçe
3000

EXZENTER

Hectopat
Daha fazla  
Gigabyte B450M S2H.

AMD Ryzen 5 1600 AF 12nm.

Corsair Vengeance LPX 8 GB DDR4 3000MHz C16.

Sapphire Radeon RX580 Nitro+ 4 GB GDDR5 256 Bit ekran kartı.

240GB SSD 2.5”

FSP 500W 80+

Sizce böyle bir sistem yapsam nasıl olur yani bütçem öyle yüksek değil. 2.el falan toplamaya çalışacağım. Tavsiyeleriniz neler? CS:GO oyuncusuyum amacım yüksek FPS almak. Acaba ekran kartı işlemciye darboğaz yaptırır mı? Bilgisi olan benimle paylaşırsa çok sevinirim. Herkese iyi günler iyi forumlar

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Oyun yüklediğiniz anda dolar SSD sonra oyunu silmek zorunda kalırsınız. Sonradan toplayacaksanız diğer şeyleri şimdilik HDD alın sonra SSD alın bence.

Peki GTX 1650S mi alayım sizce yoksa RX580 mi?

Bu fiyata bu sistem gerçekten güzel fakat SSD'nin modeli nedir? Kronik sorunlu bir model almayın.
Peki GTX 1650S mi alayım sizce yoksa RX580 mi?
1650S alabiliyorsanız tabii ki de 1650S.

Bu fiyata bu sistem gerçekten güzel fakat SSD'nin modeli nedir? Kronik sorunlu bir model almayın.

1650S alabiliyorsanız tabii ki de 1650S.

SSD önerirseniz sevinirim marka model pek bilmiyorum bir de tahminen bu sistemle CS:GO'da düşük ayarlarda kaç FPS alırım acaba?

SSD önerirseniz sevinirim marka model pek bilmiyorum bir de tahminen bu sistemle CS:GO'da düşük ayarlarda kaç FPS alırım acaba?
Kaç FPS alacağınızı bilmiyorum YouTube'dan bakabilirsiniz. Model olarak WD Green veya Kingston A400 tercih edilebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…