R5 2400G Sistem Fortnite'da nasıl performans verir?

FurkanGüler

Centipat
Ryzen 5 2400G with Radeon Vega grafics 11 işletim sistemim. 8 GB RAM ve MSI A320M Pro-VD Plus anakart kullanıyorum acaba Fortnite kaldırır mı ve tahminen kaç FPS alırım?

Ryzen 5 2400G with Radeon Vega grafics 11 işletim sistemim. 8 GB RAM ve MSI A320M Pro-VD Plus anakart kullanıyorum acaba Fortnite kaldırır mı ve tahminen kaç FPS alırım?
Evet kaldırır. Ama ilerleyen zamanlarda seni çok zorlayacağı için bir tane daha 8 gb ram al ve dual channel 16 gb ram kullanırsın. Bu FPS'ini arttıracaktır.

Evet kaldırır. Ama ilerleyen zamanlarda seni çok zorlayacağı için bir tane daha 8 GB RAM al ve Dual Channel 16 GB RAM kullanırsın. Bu FPS'ini arttıracaktır.

Anladım. Zaten bilgisayarım yeni ilerleyen zamanlarda RAM almayı düşünüyorum. Sadece oyun oynarken bunaltır mı diye ve indirdiğime pişman olmayayım diye sormak istedim.

Anladım. Zaten bilgisayarım yeni ilerleyen zamanlarda RAM almayı düşünüyorum. Sadece oyun oynarken bunaltır mı diye ve indirdiğime pişman olmayayım diye sormak istedim.
RAM'i çift kanal yapıp ileride bir de ekran kartı takarsan tadından doyum olmaz. :)

Geri
Yukarı