R5 2600 9800GT - 9500GT sistem hangi oyunları açar?

İkinci el olarak bu iki karttan birini alacağım, işlemcim R5 2600 hangi oyunları şu anda 30/60 FPS oynatır acaba? Ve Windows 10 64 Bit için driverleri var mı sıkıntı çıkarsın istemiyorum.
9500 GT'yi unut. 9800 GT için de arkadaş video paylaşmış.

Zaten 9800 alacağım eğer kalmazsa ondan alacaktım çünkü diğer oyunların geçin LoL'de bile 30 FPS zor veriyor en azından CS:GO Unturned falan oynarım.
Elimde 9500 GT var ve test etme imkanım oldu. CS:GO da 1024x768 çözünürlükte belki 30 FPS alabilirsiniz. Unturned'te de aynısı geçerli ama önermem 🙂. Elimdekini sana bedavaya verirdim ama cortladı kart.

Elimde 9500 GT var ve test etme imkanım oldu. CS:GO'da 1024x768 çözünürlükte belki 30 FPS alabilirsiniz. Unturned'te de aynısı geçerli ama önermem 🙂. Elimdekini sana bedavaya verirdim ama cortladı kart.

Hocam 30 FPS bile olsa şu sıralar kafa dağıtmaya çok ihtiyacım var umarım satılmaz 9800 cumaya kadar.
Elimde 9500 GT var ve test etme imkanım oldu. CS:GO'da 1024x768 çözünürlükte belki 30 FPS alabilirsiniz. Unturned'te de aynısı geçerli ama önermem 🙂. Elimdekini sana bedavaya verirdim ama cortladı kart.

Hocam kart cortladı demişsiniz tam anlamadım eğer bozulmadıysa Minecraft açıyor mu güncellemeden driverleri bakar mısınız rica etsem.

Son düzenleme:
Hocam 30 FPS bile olsa şu sıralar kafa dağıtmaya çok ihtiyacım var umarım satılmaz 9800 cumaya kadar.

Hocam kart cortladı demişsiniz tam anlamadım eğer bozulmadıysa Minecraft açıyor mu güncellemeden driverleri bakar mısınız rica etsem.

Hocam keşke takıp deneyebilsem.

Ama şöyle bir şey var şu an geçici olarak kullandığım HD 5450, 9500 GT ile aynı güçte. Minecraft eski sürümlerinde çalıştığını görmüştüm ama yeni sürümlerde çalışcağını sanmam. CS:GO'da da vasat bir performansı var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı