R5 2600 RTX 2060 sistem toplama

İyi değil. R5 2600 1080P için biraz darboğaz yapar. Fiyatı da çok fazla.

Bir de bunun gibi bilgisi olmadan yorum yapan üyeler var, moderatör olsam hakkında işlem yapardım.
R5 2600 hala her oyunu açabilen bir işlemci darboğaz falan da yapmıyor. Bilgin olmadan yorum yapma. Bana inanmıyorsan da videoları izle ve sus.

Bir de bunun gibi bilgisi olmadan yorum yapan üyeler var, moderatör olsam hakkında işlem yapardım.
R5 2600 hala her oyunu açabilen bir işlemci darboğaz falan da yapmıyor. Bilgin olmadan yorum yapma. Bana inanmıyorsan da videoları izle ve sus.
Videoyla uğraşmama gerek yok işlemci zaten elimde ve yeterince bilgim olduğundan emin olabilirsin. BF5, AC Odyssey gibi oyunlarda bal gibi de darboğaz yapar. Hele de BF5 64 kişi MP oynayınca 80-90 FPS üstünü veremiyor.
IMG_20200121_225511.jpg

Bunu da ekleyim. BF5 oyun içi kullanımlar. Ekran kartım RTX 2060 değil 1660Ti ve işlemcide 3.9GHz OC var.

Son düzenleme:
Videoyla uğraşmama gerek yok işlemci zaten elimde ve yeterince bilgim olduğundan emin olabilirsin. BF5, ac Odyssey gibi oyunlarda bal gibi de darboğaz yapar. Hele de BF5 64 kişi MP oynayınca 80-90 FPS üstünü veremiyor.
Eki Görüntüle 511094
Bunu da ekleyim. BF5 oyun içi kullanımlar. Ekran kartım RTX 2060 değil 1660 Ti ve işlemcide 3.9GHz OC var.

Çünkü limiti 80-90 civarı bence fiyatına göre ideal bunu bilerek almalıydın, bende de var ve almadan önce araştırdım beklentimin altında değil üstüne de performans verdiği için bu yorumu yaptım. Ben de BF5 oynadım gram takılma kasma hissi oluşturmadı, program üzerinden kontrol ettiğimde senin de dediğin gibi 80-90 civarıydı ve en yüksek ayarda oynuyordum benim için yeterliydi. Darboğaz dediğin bu oluyorsa evet darboğaz var. Darboğaz benim bildiğim işlemci gücü yetmediğinden erkan kartının performans alamamasıdır. Benim e. K kullanım oranı %100 altına hiç düşmedi. Bu fiyata Intel'de performans almayı deneyebilirsin. Ama şundan eminim ki bu kart kötü bir kart değil. Daha iyisi var 3600 vs. ama fiyatı da eş oranlı arttığı için hala 2020'de alınabilir.

Çünkü limiti 80-90 civarı bence fiyatına göre ideal bunu bilerek almalıydın, bende de var ve almadan önce araştırdım beklentimin altında değil üstüne de performans verdiği için bu yorumu yaptım. Ben de BF5 oynadım gram takılma kasma hissi oluşturmadı, program üzerinden kontrol ettiğimde senin de dediğin gibi 80-90 civarıydı ve en yüksek ayarda oynuyordum benim için yeterliydi. Darboğaz dediğin bu oluyorsa evet darboğaz var. Darboğaz benim bildiğim işlemci gücü yetmediğinden erkan kartının performans alamamasıdır. Benim e. K kullanım oranı %100 altına hiç düşmedi. Bu fiyata Intel'de performans almayı deneyebilirsin. Ama şundan eminim ki bu kart kötü bir kart değil. Daha iyisi var 3600 vs. ama fiyatı da eş oranlı arttığı için hala 2020'de alınabilir.
Seni bilmem ama bende 144Hz monitör var ve bu değerler bana göre gerçekten kötü. Benim ekran kartı çoğu oyunda yüzde 100 olmuyor. Resimde de belli oluyor zaten.

İşlemci bana 500 liraya geldiği için sorun değil idare ediyorum ama bu yılda 1000 lira verilecek bir işlemci değil. 1200 liraya R5 3600 ve R7 2700X var.

BF V, AC: Odyssey gibi oyunlarda darboğaz yapıyor benim sistemde de , fakat birkaç oyun darboğaz yapıyor diye tüm oyunlarda darboğaz yapmaz. AC: Odyssey'in açık dünyası çok büyük, BF V'te de 64 kişi ve çoklu yıkım. Darboğaz normal bu oyunlarda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı