R5 2600 RX 5600 XT sistem toplama

Teşekkür ederim bilgisayarı aldım 4-5 güne gelir dediler yanınada bu monitörden aldım.

Hayırlı uğurlu olsun, Allah CPU'na GPU'na zeval vermesin, FPS'in her daim diri olsun

R5 2600 ve RX 5600XT kullanıyorum. Çoğu oyunda da drop yiyorum. Watch Dogs 2, AC Odyssey gibi...

Saygısızlık yapmanıza gerek yoktu. Kullanım amacımda 3D çizim olsaydı eğer ben de 3600 almasını bilirdim. O işlemcili cihazı alma nedenimi belirttim. Beynimin varlığından şüphe edebileceğine emin değilim . PSU'ya gelecek olursak, 80+ sertifikasına sahip, sonradan değiştirebileceğim bir ürün. Çok da kafaya takmadım kalan kısmını.
Konu başında amacınızı belirtseydiniz bu tavsiyeyi vermezdim zaten.

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. MSI B450M PRO- M.2 Max, Ryzen 5 1600 AF, 2x8 GB 3000 MHz RAM ve Sapphire 5600XT Pulse kullanıyorum. Evet AMD yazılım olarak sorunlu ben bir ay uğraştıktan sonra her türlü mavi ekran ve diğer sorunlardan kurtuldum. Tavsiyem işletim sistemini kurduktan sonra ekran kartı Driver'ını yüklemeden önce anakartın chipset Driver'ını AMD'nin sitesinden indir kur. Eğer sistem ekran kartını otomatik tanımışsa önce DDU ile sürücüleri kaldır ve yine AMD sitesinden ekran kartının WHQL Driver'ını kur. AC Odyssey ve tcgr breakpoint oynuyorum 1080P 60 Hz monitörümce Very High ayarlarda gayet akıcı. Ama senin monitör 144 Hz en fazla biraz ayar kısar 144Hz'i yakalarsın. Tekrar hayırlı olsun.

AC'yi hangi ayarlarda oynuyorsunuz? Ben 60 altına düşmemek için anca Low'da oynayabiliyorum.

500W Xigmatek 80+ PSU.
Çift kanal G.Skill RAM 3000MHz 8x2.
B350M MSI anakart.

Saygısızlık için kusuruma bakmayın bazi insanlara sinirlendiğim için yazarken biraz dikkatsiz yazdım hakkınızı helal edin.

Teşekkür ederim bu anakart ya da ekran kartı yazılımlarından pek anlamağım için bilgisayarı aldığımda sizle özelden konuşsak olur mu? Özelden yazabileceğim bir yer var mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…