R5 2600 - RX 570 sistemde GTA V kasıyor

Fbulous

Centipat
Daha fazla  
GTA V Sapphire RX 570 + Ryzen 5 2600 + 8 GB RAM > kasıyor kasmaması için neyi yükseltmem gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun orijinal mi, Windows orijinal mi, cracklı herhangi bir şey kuruldu mu PC'ye, korsan yazılıma dair herhangi bir şey var mı, sürücüler güncel mi, BIOS güncel mi, GTA V grafik ayarları en yüksekte mi, CPU GPU herhangi biri anormal şekilde ısınıyor mu?

Kısaca kasmaması gerek, yükseltme yapman saçma. Ben Q9650, GTX 660 Ti 4 GB DDR2 1066MHz RAM'la kasmadan oynarken seninki neden kasıyor şaşırdım (tek tük drop oluyor o da 30dk da bir anca)

Oyun orijinal mi?

Windows orijinal değil fakat sürücüler güncel ve GTA V ayarları en düşükte olmasına rağmen kasıyor. SSD yok

Korsanla alakası yok arkadaşın RAM'i yetersiz bence.

Hocam, 4 GB RAM'la oynuyorum? Korsanla alakası yok diyeni ilk defa gördüm. Korsan yazılım PC de uyumak için bulaşmıyor herhalde.

Hocam, 4 GB RAM'la oynuyorum? Korsanla alakası yok diyeni ilk defa gördüm. Korsan yazılım PC de uyumak için bulaşmıyor herhalde.

Ben korsan zamanında kullandım hatta 3 GB RAM'le GTA 5 oynadığımı bilirim ama korsanına göre de değişir tabii.

Hocam ben milattan kalma PC ile donmadan oynuyorsam sende sorun vardır. Şu yolu izle;
1-varsa BIOS güncellemesi yap (dikkatli ol riskli iş, sosyalden destek al)
2-güzel bir SSD al.
3-bu SSD'ye USB ile temiz Windows 10 format at.
4-internetten 10-20 TL'ye aldığın bir keyle Windows'u etkinleştir.
5-windows update ile tüm sistem güncellemelerini yap.
6-ekran kartı sürücüsünü AMD'nin sitesinden indir kur.
7-artık oyununu oynayabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…