R5 2600 RX 580 sistem Forza Horizon 4 kaç FPS verir?

AdraSs

Decapat
Yer
Mars
Daha fazla  
Merhabalar yakın zamanda Forza alacağım o yüzden kaç FPS alacağımı söyleyen bir uygulama vs. var mıdır? Ben sistemimi de bırakayım.
-AMD Ryzen 5 2600.
-8 GB RAM.
-Radeon RX 580.

Steam üzerinden alırsan sıkıntı yaşayabilirsin. Genel bir sorun var. GTX 1650ti, R5 4600H, 8gb ram sistemde orta-yüksek-ultra ayarlarda her zaman aynı fps değerlerini alıyorum; ortalama 50-60. Xbox üzerinden alanlar yüksekte 80 fps'ye kadar alabiliyor aynı sistemde. Drop ara sıra oluyor, özellikle ara sahnelerde. Bu noktayı da atlama alacakken. Game pass üzerinden alırsan daha sıkıntısız oynarsın.

XboxGame aldigimda ultrada cok akici sekilde oynadim. Hatta sastim optimizasyonu kes diye acayip sardi. Gamepass bitti Steamdan aldim. Virajlarda Droplar,Siematiklerinde ufak droplar giriyor. Steam ile alakali ama Ultra da cok akici oynarsiniz.

RX570 + Ryzen 3 3100 gibi bir sistemle gayet akıcı oynuyorum. Ayarlar yüksek. Fps ise 70-90 arasında değişiyor. Yani FPS konusunu dert etmenize gerek yok.

RX 560 + Ryzen 5 3500X sistemde hiçbir zaman yüksek ayarlarda 60 FPS altına düşmüyor genelde 70 sen hesap et RX580 çok çok daha güçlü bir kart.

Merhabalar yakın zamanda Forza alacağım o yüzden kaç FPS alacağımı söyleyen bir uygulama vs. var mıdır? Ben sistemimi de bırakayım.
-AMD Ryzen 5 2600.
-8 GB RAM.
-Radeon RX 580.

RAM'in düşük bu yüzden Ultra ayarlarda sorun yaşarsın ayrıca Steam sürümü ise ekstra optimizasyon sorunu olduğundan medium-high da oynarsın.

Geri
Yukarı