Çözüldü R5 2600 RX 580 sistemde mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Thearlk146

Hectopat
Makaleler
1
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
250 GB SSD ve 2 TB HDD
Ekran kartı
RX 580
Anakart
B450M-A Pro Max
İşlemci
R5 2600
Format attıktan sonra olmayan başladı, minidump dosyaları altta. Bu ara sık olmaya başladı, yardımcı olursanız sevinirim.

@claus @eyüpensar05 aga başka konuda gördüm mavi ekrandan anlıyorsanız bir bakabilir misiniz benimkine.

Son düzenleme:
Çözüm
AMD ekran kartı sürücün hatalı yüklenmiş. İmza'daki rehbere göre ekran kartını sil ve güncel sürücüyü yükle. Ağ kartı sürücünü güncelle.
Kaspersky geçiçi olarak kaldır ve ben söyleyene kadar yükleme.
Bunları yapıp son durumu bildirsin.
AMD ekran kartı sürücün hatalı yüklenmiş. İmza'daki rehbere göre ekran kartını sil ve güncel sürücüyü yükle. Ağ kartı sürücünü güncelle.

Çözüm
Tamamdır.

Aga PC de bozuk bir kulaklık vardı habire bağlantısı gidip geliyordu ışık şiddeti azalıp artıyordu (kablosunu oynayınca oluyordu bu) minidump klasöründe USB bağlantısıyla ilgili bir hata var mıydı senin baktığında eğer varsa büyük ihtimal kulaklık sürekli PC'ye gir çık vs gibi algılattığı için falan mavi vermiş olabilir (tahminimce).

Son düzenleme:
Hayır USB ile ilgili bir hata yoktu. Ama işimizi sağlama alalım. Siz bir süre takmayı onu :D

Dediğin gibi ekran kartı driver ı silip yenisini yükledim Kaspersky sildim ve konu açtığımdan beri kulaklığı PC'ye takmıyorum ama ben internet bağlantımı Wi-Fi adaptörü ile yapıyorum internet te hiçbir driver çıkmıyor tak çalıştır kafası yani anlayacağın onun haricinde anakartta bir ağ kartı varsa bunu nasıl güncelleyebilirim anlatabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı