R5 2600 sisteme ekran kartı önerisi

5500 alınmaz. 5600XT ucuza alınır veya 2060 alınır. Olmadı 1660 süper alınır. GB olayına takılmayın 1660 süper çok daha güçlüdür.

- Ryzen 5 1600 AF varken Ryzen 5 2600 almak mantıklı değil. Almışsanız bir şey diyemem ama önerilmez.
- Yine bütçe sorunu yoksa Ryzen 3 3300X veya Ryzen 5 3600 tercihi çok iyi olacaktır ama bir limit belirtmemişsiniz.
- Ekran kartı konusunda da RX 5500 XT, GTX 1660 Super, RX 5600 XT, RTX 2060 gibi tercihler yapılabilir.
- FreeSync monitörünüz var diye G-Sync açamamak söz konusu değil. Lenovo'nun standart bir FreeSync monitöründe bile Technopat'ın rehber videosunda yer alan yeterlilikleri sağlarsanız devreye girmesi muhtemel.

Tabi en önemlisi: Toplam bütçe nedir?

V-sync eskimedi mi hocam ya 😅
Galiba RX 5600'a kaymaya başladım şu:
İyi midir?
Soğutması vs. iyidir ama siyah ekran problemleri bu kartta bir tık daha sık görülüyor gibi bir izlenimim var fakat takılmayın bence. Ben olsam gözümü yumup alırdım, öyle de yaptım :D
2K Ultra 60FPS verebiliyor bu canavar.
Fakat daha dün gaming gecesinde 2150TL idi, bence gaming gecelerini bekleyin.
Özetle, kesinlikle öneririm.

Soğutması vs. iyidir ama siyah ekran problemleri bu kartta bir tık daha sık görülüyor gibi bir izlenimim var fakat takılmayın bence. Ben olsam gözümü yumup alırdım, öyle de yaptım :D
2K Ultra 60FPS verebiliyor bu canavar.
Fakat daha dün gaming gecesinde 2150TL idi, bence gaming gecelerini bekleyin.
Hadi ya kacirmisim 😅 Gaming geceleri ne zaman oluyor hiç denk gelmedim 🙄

İncehesap.com'da Her cuma oluyor.
Saat 19.00'da ürünler açıklanmaya başlar, 22.00'da satışa çıkar. Saatleri böyle hatırlıyorum.
Teşekkürler hocam valla birçok foruma sordum en çok siz yardımcı oldunuz 😊Aklımdan geçen ekran kartı da zaten 5500 veya 5600'dü indirimle alırsam ne güzel. Tekrar çok teşekkürler 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı