R5 2600 ve GTX1660 PSU Seçimi Nasıl Olmalı?

bybrown

Hectopat
Daha önce hem PSU hem kasa için bir konu açmıştım ancak PSU konusunda kafam epey karıştığı için yeni bir konu açmak istedim. R5 2600 ve GTX1660 sistem için bir PSU arıyorum. 500W, 550W ya da 600W olanlara bakıyorum. İlk olarak gözüme FSP Hydro 600 ve Corsair VS550 çarpmıştı ancak yabancı sitelerde bu güç kaynakları için çok kötü denmiş, özellikle VS550 için. Seçimi nasıl yapmalıyım? Kafam gerçekten çok karıştı bu yorumları gördükten sonra, Corsair CX550 çok tavsiye edilmiş ancak o da Türkiye'de yok, amazondan almayı düşünüyorum RAM ile birlikte, oldukça da ucuza geliyor, böyle bir şey mantıklı olur mu?

Aynı işlemci ve ekran kartına sahibim. VS550 (2018) var kasada, henüz yeni sistem ama bir sıkıntı yaşamadım. Herhangi bir ses sorunu da yok. Kabloları kaplamalı korunaklı bir yapıya sahip. Bu fiyat bandında alınabilecek kaliteli bir PSU.

Aynı işlemci ve ekran kartına sahibim. VS550 (2018) var kasada, henüz yeni sistem ama bir sıkıntı yaşamadım. Herhangi bir ses sorunu da yok. Kabloları kaplamalı korunaklı bir yapıya sahip. Bu fiyat bandında alınabilecek kaliteli bir PSU.

Birçok insan kullanıyor ve pek de bir şikayet ile karşılaşmadım aslında, ne kadar süre oldu siz toplayalı?

Birçok insan kullanıyor ve pek de bir şikayet ile karşılaşmadım aslında, ne kadar süre oldu siz toplayalı?

Henüz çok yeni yaklaşık 3 haftalık sistem. Ben de PSU'yu çok araştırdım. 2018 versiyonunda sıkıntı olmadığını okudum ve Sosyal'de de güvenilir bir marka olduğu için tercih ettim. Hatta Technopat sistem toplama videosunda dahi kullanılmış bir model bu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı