R5 2600'e 1500-2000 TL arası ekran kartı önerisi

Bütçe
1500-2000

PlankGANG

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, selamlar öncelikle. Yakın zamanda sistemimi yenileme kararı aldım, yenilerken ekran kartımı değiştirip değiştirmemek arasında da bayağı gidip geldim, konuya tam manasıyla girmeden önce yeni sistemimi bir belirteyim öncelikle. Anakart: ASUS B450M PLUS TUF Gaming DDR4, işlemci: AMD Ryzen 5 2600, RAM: Corsair Vengeance DDR4 3000MHz 2*8 16 GB, PSU: Thermaltake Litepower 600W, SSD: SanDisk Z400S M.2 128 GB ve gel gelelim ekran kartına: Arkadaşlar asıl sormak istediğim yer başta da söylediğim gibi burası. Bende şu anda ASUS'un tek fanlı 3GB VRAM’li PH-GeForce GTX 1060 modeli var üstte bahsettiğim sistemde eski olan bir PSU’m bir de ahanda bu ekran kartı var şimdi bu işlemciye gidecek şöyle 2.000 ₺'yi geçmeyen performanslı bir ekran kartına geçme isteğim var, piyasa Çin'deki virüsten dolayı uçacak deniyor. Ben ne yapmak istediğimden de tam emin değilim, tam olarak neyle karşılaşacağımdan da, o yüzden mantıklı her türlü öneriye açığım arkadaşlar. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerim; Zotac ZT-T16620D-10M Gaming GeForce GTX 1660 Super AMP 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı - incehesap.com

Arkadaşlar, önerileriniz için tek tek teşekkür ediyorum, sanırım MSI’ın GeForce GTX 1660 super modeli aklımda yer edindi. Yardımcı olabilirseniz bir de bende bulunan ekran kartını kaç ₺ civarında satışa koymalıyım ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı